fbpx

Oha Diyorum’a Özel 40TL Market Alışverişi Çekilişi

Kampanya Hakkında :
Bu çekiliş, Oha Diyorum YouTube kanalı ile yapılan iş birliği üzerine düzenlenmiştir. Şartları yerine getiren herkes, çekilişe katılım hakkı kazanacaktır. Çekilişle belirlenecek 50 kişiye 40TL değerinde market alışverişi çeki hediye edilecektir. Çekilişe katılmak için Çek Kazan Instagram hesabı (@cekkazan) takip edilmeli, ardından Instagram profili içerisinden @cekkazan’ı takip ettiğini gösteren ekran görüntüsü alınmalıdır. Aşağıdaki “Fişini Çek/Yükle” alanından, Galeri bölümüne girilerek, daha önceden alınmış ekran görüntüsü sisteme yüklenmelidir. Her bir hesap, çekilişe yalnızca bir kez katılabilir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
27 Şubat 2021 – 05 Mart 2021

Kampanya Detayları :
İşbu çekiliş, 27 Şubat 2021 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında Oha Diyorum YouTube kanalı ile yapılan iş birliği üzerine düzenlenmiştir.

Şartları yerine getiren herkes, çekilişe katılım hakkı kazanacaktır.

@çekkazan hesabını takip eden ve ekran görüntüsünü paylaşan herkes çekilişe katılabilir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca bir kişi bir hesaptan bir kere çekilişe katılabilir

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen ekran görüntüleri sistem tarafından 24 saat içinde kontrol edilir ve sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Çekilişe katılmak için Çek Kazan Instagram hesabı (@cekkazan) takip edilmeli, ardından Instagram profili içerisinden @cekkazan’ı takip ettiğini gösteren ekran görüntüsü alınmalıdır. Aşağıdaki “Fişini Çek/Yükle” alanından, Galeri bölümüne girilerek, daha önceden alınmış ekran görüntüsü sisteme yüklenmelidir.

Çekilişle belirlenecek 50 kişiye 40TL değerinde market alışverişi çeki hediye edilecektir. Her bir hesap, çekilişe yalnızca bir kez katılabilir.

Kampanyaya son katılım 05.03.2021 gece yarısı sona erer.

Bu tarihten sonra uygulama üzerinden ekran görüntüsü paylaşılması yapılamaz.

Çekiliş; 06/03/2021 tarihinde saat 12:00’de onlinecekilisyap.com platformu üzerinden yapılacaktır. Kazananların listesi www.cekkazan.com.tr’den yayınlanacaktır.

Kazanılan 40 TL değerinde kodun kullanımı için alışveriş sırasında kasa görevlisine iletilmesi yeterlidir.

Kod kullanımı Alışverişin yanında Perakende alkollü içecek ve tütün mamulleri, Hediye Kart ve Dijital Kart alımlarında, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde ve toptan alışverişlerde geçerli değildir.

Ödül indirim kodu, 11.03.2021 tarihine kadar geçerlidir. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir.

Süresi içinde kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren indirim kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye indirim kodlarına ilişkin Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sahte hesap düzenleme, orijinal hesaplarda bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya @cakkazan instagram hesabını takip ettiğini gösteren ekran görüntüsünün paylaşılması yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“”