fbpx

Pınar’dan 1 Litre Pınar Ayran Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 25 TL ve üzeri kampanyaya dahil Pınar Süt, Peynir, Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Kefir ve Krema ürünlerine ek olarak 1 litre Pınar Ayran ürünü alışverişine 1 litre Pınar Ayran Bedeli İade!
1 lt Pınar Ayran bedeli iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya bitiminde tüketicilere gönderilecektir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Nisan 2021 – 16 Mayıs 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 01 Nisan 2021 – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 25 TL ve üzeri kampanyaya dahil Pınar Süt, Peynir, Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Kefir ve Krema ürünlerine ek olarak 1 litre Pınar Ayran ürünü alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Mopaş Marketler’den (Mopaş Marketcilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’den (Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Yunus Marketler’den (Yunus Market İşl. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Çağdaş Marketler’den (Yeni Çağdaş İht. ve Gıda Mad.İnş. Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Gürmar (Gürsan) Marketler’den (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Ali Pehlivanoğlu Marketler’den (Ali Pehlivanoğlu Gıda Paz. İnş. San. Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Muharrem Pehlivanoğlu Marketler’den (Muharrem Pehlivanoğlu Gıda Paz. San. Tic. Aş)
Türkiye’deki tüm Hanif Pehlivanoğlu Marketler’den (Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özdilek Marketler’den (Özdilek Alışveriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Akuğur (Fenuğursan) Marketler’den (Fenuğursan Gıda Tem. Mad. San.Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Furpa Marketler’den (Furpa Gıd.San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Öztaner (Özhan) Marketler’den (Öztaner Gıda Ve İht. Mad. Ltd. Şti)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir.

Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle 2 (iki) kez 1 litre Pınar Ayran bedeli ödülü kazanabilir.

Bu kampanyada bir tüketici bir fişten maksimum 1 litre Pınar Ayran bedeli para iadesi alabilecektir.

Kampanyadan 1 litre Pınar Ayran bedeli para iadesi kazanılabilmesi için tek fişin veya faturanın içerisinde 25 TL ve üzeri Pınar Süt, Peynir, Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Kefir ve Krema ürünlerine ek olarak (zorunlu) 1 litre Pınar Ayran olması gerekmektedir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan 25 TL ve üzeri Pınar Süt, Peynir, Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Kefir ve Krema ürünlerine ek olarak (zorunlu) 1 litre Pınar Ayran bulunan tek fişin veya faturanın içerisinde bulunan 1 litre Pınar Ayran bedeli iadesi tüketicilere gönderilir.

Tek bir fiş veya fatura üzerinde 25 TL ve üzeri Pınar ürünlerinin tamamı 1 litre Pınar Ayran alımı dahi olsa iade bedeli sadece 1 litre Pınar Ayran tutarı olacaktır.

1 litre Pınar Ayran indirim bedeli, kampanya devam ederken haftalık olarak her ‘‘Cuma’’ günü, uygulama içerisinde belirtilmiş olan IBAN numarasına GönderAl tarafından gerçekleştirilecektir. Para transferi gerçekleştirildikten sonra, GönderAl tarafından SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir.

1 litre Pınar Ayran indirim iadesinin yapılabilmesi için tüketicinin uygulama içinden kampanyaya katılmadan önce fiş veya fatura gönderme ekranından talep edilen bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir.

İndirim iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya bitiminde tüketicilere gönderilecektir.

İndirim iadesinin yapılabilmesi için kimlik ve IBAN bilgilerinin uygulama içerisinden doğru ve eksiksiz bildirimi tüketicinin sorumluluğundadır. Tüketicinin eksik veya yanlış bilgi paylaşımı nedeniyle gerçekleşemeyen para iadelerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Para iadesi takas, devir, temlik edilmez ve herhangi bir başka hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kampanyaya son katılımı 16.05.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş., Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve buna ek olarak Pınar Süt Mamulleri San. A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş.’ nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağdaş Marketler’de”,
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Özhan Market’lerde”,
“Tüm Mopaş Market’lerde”,
“Tüm Yunus Market’lerde”,
“Tüm Akuğur Market’lerde”,
“Tüm Ali Pehlivanoğlu Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Özdilek Market’lerde”,
“Tüm Furpa Marketler’de”,
“Tüm Hanif Pehlivanoğlu Marketler’de”,
“Tüm Muharrem Pehlivanoğlu Mağazaları’nda”