fbpx

Abalı Yağ’dan 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya GetirYemek Çeki!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 60 TL ve üzeri kampanyaya dahil Abalı Yağ ürünleri alımına; 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya GetirYemek Çeki Hediye!
Kazanılan Opet Yakıt Puanlar katılım tarihi itibariyle 10 gün içinde kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranıza Opet tarafından yüklenecektir.
Yükleme bilgisi Opet tarafından sms ile tarafınıza bildirilecektir.
Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin en geç kampanya bitiş tarihinde sonra 1 (bir) hafta içinde yapılması gerekmektedir, bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.
Kampanya koşulları, yükümlülükler ve ödül kullanım bilgileri için kampanya detaylarının devamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 01 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 60 TL ve üzeri kampanyaya dahil Abalı Yağ ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Gürmar Marketler’den (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Ali Pehlivanoğlu Marketler’den (Ali Pehlivanoğlu Gıda Paz. İnş. San. Ve Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Barış Gross Marketler’den (Barış Market Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Beşkardeşler Marketler’den (Beşkardeşler Mar.Gıda San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Perla Market Marketler’den (Perla İtriyat Züc. İnş. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Ege Çarşı Marketler’den (Ege Çarşı Mağ.Gı.Oto İnş.Tem.Taah.Ve Day.Tük.Mal.Sa.Ti.Lt.Şti)
Türkiye’deki tüm Halil Pekdemir Marketler’den (Halil Pekdemir Çiftliği Gıda Ve İhtiyaç Mad. Tic. San. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Gün Marketler’den (Gün Gıda Ve İht.Mad.San Ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Alp Marketler’den (Alp Süpermarket Gıda Petrol Ve Petrol Ürünleri İnşaat Tarım Tic. Ve San.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Simge Marketler’den (As Simge Market İşt.Tur. Otel Tic.San.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Esmar Marketler’den (Esmar Market Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Özbesin Marketler’den (Özbesin Gıda Ve İht. Mad.Hay.Tarım Ürn.Paz.Tic. Ve San.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Keskin Marketler’den (Keskin Gıda Tarım Ve Hay. İnş. San.Tic.Ltrd.Şti)
Türkiye’deki tüm Yılmazlar Marketler’den (Yılmazlar Yem Gıda San. Ve Tic. Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Önder Şekerleme Marketler’den (Önder Şekerleme Hasan Önder)
Türkiye’deki tüm Alya Marketler’den (Yörükoğlu Süt Ve Ürünleri San.Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Kırmızı Beyaz (Özenal) Marketler’den (Özenal Alışveriş Hizmetleri İnş.Tarım Gıdave Hayv.San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm İmc Marketler’den (İmc Group Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Anafartalar Marketler’den (Anafartalar Market İşl. Ve Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Kale Gross Marketler’den (Kale Elektrik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Türker Avm Marketler’den (Öz Türker Gıda İnşaat Mad. Nak. Day. Tük Malları San. Tic Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Çelikkayalar Marketler’den (Özçelikkayalar Avm. Pet. Tar. ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm İso Gross Marketler’den

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya 20 TL değerinde GetirYemek Çeki seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir.

Kampanya katılımcısının seçimi doğrultusunda tanımlanan her bir indirim kodu tek kullanımlıktır. Seçilen ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

Kampanyaya son katılım 30.04.2021 tarihi gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya 20 TL değerinde GetirYemek dijital kuponu ödül stokları sınırlıdır.

OPET YAKIT PUAN KULLANIM KOŞULLARI;
Seçilen; 20 TL değerinde Opet Yakıt puan, benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır. Yakıt puanlar kuponu seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir. Opet yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir. Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kazanılan Opet Yakıt puanlar ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz. Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 30 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Opet ve Henkel kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GETİRYEMEK ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Seçilen; 20 TL değerinde GetirYemek Hediye Çeki uygulama içerisinden gönderilir. Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez. GetirYemek kodu kullanımı için Getir uygulamasının indirilmesi ve kayıt yapılması gereklidir. Hediye kodu eklemek için ödeme sayfasında yer alan hediye paketi ikonuna tıklanması ve kod giriş ekranına kodun girilmesi gereklidir. Kod, ödeme sayfasında ‘’Ödeme Özeti’’ kısmında kampanya seçin alanı bulunmaktadır ve o alandan kazandığı kodu seçerek işleme devam edilmesi gerekmektedir. Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi 0850 532 5050 Müşteri Hizmetlerinden alınabilir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kartların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren yakıt kartlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş., Getir Perakende Lojistik A.ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kişisel bilgileriniz işbirliği yapılan şirketler ile sunulan promosyon ve kampanyalardan haberdar olmanızı sağlamak, bu doğrultuda Çek Kazan ya da işbirliği yapılan şirketler tarafından e-posta, sms ve telefon ile sizlerle irtibat kurmak amacı ile kullanılabilir. Kampanyaya katılarak tüm bunlara açık onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Getir Perakende Lojistik A.ş., Opet Petrolcülük A.Ş ve Abalıoğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş. ‘nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Getir Perakende Lojistik A.ş., Opet Petrolcülük A.Ş., Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve Abalıoğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş. ’ni ve buna ek olarak Getir Perakende Lojistik A.ş., Opet Petrolcülük A.Ş. ve Abalıoğlu Yağ San. ve Tic. A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Ege Çarşi Market’lerde”,
“Tüm Alya Market’lerde”,
“Tüm Gün Market’lerde”,
“Tüm Yılmazlar Market’lerde”,
“Tüm Ali Pehlivanoğlu Market’lerde”,
“Tüm Özbesin Market’lerde”,
“Tüm Esmar Market’lerde”,
“Tüm Keskin Market’lerde”,
“Tüm Halil Pekdemir Ç. Market’lerde”,
“Tüm Barış Gross Market’lerde”,
“Tüm Anafartalar Market’lerde”,
“Tüm Alp Süpermarketler’de”,
“Tüm Çelikkayalar AVM’lerinde”,
“Beşkardeşler Marketler’de”,
“Tüm Perla Süpermarketler’de”,
“Tüm Kale Gıda Marketler’de”,
“Tüm Simge Marketler’de”,
“Tüm Özenal Avm Marketler’de”,
“Tüm Türker Avm Marketler’de”,
“Tüm İmc Marketler’de”,
“Tüm Önder Şekerleme Avm Marketler’de”,
“Tüm İso Gross Marketler’de”