fbpx

Orkide Zeytinyağ’dan 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 75 TL ve üzeri Orkide Zeytinyağ (1lt, 2lt, 5lt Orkide Naturel Sızma Zeytinyağı ve 1lt, 2lt, 5lt Orkide Riviera Zeytinyağı) ürünleri alımına; 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!
Kazanılan Opet Yakıt Puanlar katılım tarihi itibariyle 10 gün içinde kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranıza Opet tarafından yüklenecektir.
Yükleme bilgisi Opet tarafından sms ile tarafınıza bildirilecektir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
07 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 07 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 75 TL ve üzeri Orkide Zeytinyağ (1lt, 2lt, 5lt Orkide Naturel Sızma Zeytinyağı ve 1lt, 2lt, 5lt Orkide Riviera Zeytinyağı) ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye tüm Tespo Marketler’den (Tespo Tüketim Mal.Tic.San.A.Ş)
Türkiye tüm Perla Marketler’den (Perla İtr.Züccaciye İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye tüm Promosyon Marketler’den
Türkiye tüm Kibaroğlu Marketler’den (Kibaroğlu Gıda Insaat San.Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye tüm Gürmar Marketler’den (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye tüm Ulupınar Marketler’den (Bekir Ulupınar Gıda San.Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye tüm Mevsim Marketler’den
Türkiye tüm Başdaş Marketler’den (Başdaş Market.Gıda İnş.Tur.Eğ.Hayv.San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye tüm Beş Kardeşler Marketler’den (Beşkardeşler Mar.Gıda Ürn. Paz.Day.Tük.Mal.Tur.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye tüm Salı Pazarı Marketler’den (Salı Pazarı İnşaat Gıda Sportif Faaliyetler İthalat İhracat Turizm Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye tüm Ali Pehlivanoğlu Marketler’den (Ali Pehlivanoğlu Gıda Paz. İnş. San. Ve Tic.A.Ş.)
Türkiye tüm Şevikoğlu Marketler’den (Şevikoğlu Pazarlama Gıda Tekstil Ve Ticaret Ltd Şti)
Türkiye tüm Furpa Marketler’den (Furpa Gıd.San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye tüm Mili Pazar (Merhamet) Marketler’den (Merhamet Süpermarket İşletmeciliği ve Mamülleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.)
Türkiye tüm Sevgi Marketler’den
Türkiye tüm Durmazlar Marketler’den (Durmazlar Gıda Ltd.Şti.)
Türkiye tüm Kent Gross Marketler’den (Fatih Özbabacan Gıda Dış Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye tüm Gimat (Etpa) Marketler’den (Etpa Hayv.Gıda Ltd.Şti.(Yozgat Gimat Market))
Türkiye tüm Bizim Marketler’den (Adıyaman)
Türkiye tüm Özmenler Marketler’den
Türkiye tüm Alternatif Marketler’den (Alternatif Ambalajlama Gıda Üretim Ve Pazarlama San.İç Dış Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye tüm Anıllar Marketler’den (Anıllar Gıda Ve Iht.Md.Tic.Ltd.Şti.)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Bu kampanya; Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), Opet Petrolcülük A.Ş. ve Justsnap Teknoloji A.Ş. iş birliğinde gerçekleşmektedir.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz

Kampanya boyunca bir kişi maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle veya faturalarla kampanyaya katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.

Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.

Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (bir ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kazanılan Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Kampanyaya son katılım 30.04.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Opet ve Orkide Yağları kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren ödülün yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren ödül akaryakıt puanlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş., Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, Hediye indirim kodları ve Yakıt Puanları nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kişisel bilgileriniz iş birliği yapılan şirketler ile sunulan promosyon ve kampanyalardan haberdar olmanızı sağlamak, bu doğrultuda Çek Kazan ya da iş birliği yapılan şirketler tarafından e-posta, sms ve telefon ile sizlerle irtibat kurmak amacı ile kullanılabilir. Kampanyaya katılarak tüm bunlara açık onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), ‘nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş., Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları) ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Başdaş Market’lerde”,
“Tüm Ali Pehlivanoğlu Market’lerde”,
“Tüm Kibaroğlu Market’lerde”,
“Tüm Furpa Marketler’de”,
“Tüm Mevsim Marketler’de”,
“Tüm Şevikoğlu Marketler’de”,
“Beşkardeşler Marketler’de”,
“Tüm Gimat Gross Marketler’de”,
“Tüm Tespo Marketler’de”,
“Tüm Milli Pazar(Merhamet) Market’lerde”,
“Tüm Promosyon Marketler’de”,
“Tüm Perla Süpermarketler’de”,
“Tüm Anıllar Gıda Marketler’de”,
“Tüm Bekir Ulupınar Gıda Marketler’de”,
“Tüm Kent Gross Marketler’de”,
“Tüm Durmazlar Marketler’de”,
“Tüm Alternatif Marketler’de”,
“Tüm Salı Pazarı Avm Marketler’de”,
“Tüm Sevgi Marketler’de”,
“Tüm Özmenler Marketler’de”,
“Tüm Adıyaman Bizim Marketler’de”