fbpx

2 kat Leke Çıkarma Gücüne Sahip ABC Matik’ten Memnun Kalmazsan Paran İade!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 1 (bir) adet kampanyaya dahil; “2 Kat Leke Çıkarma Gücüne Sahip ABC Matik” markalı ürünlerinden alan ve üründen memnun kalmayan herkese ürün bedeli iade!!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
26 Temmuz 2021 – 26 Ağustos 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 26 Temmuz 2021 – 26 Ağustos 2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Market, Mağaza ve Online Kanallardan tek fiş veya fatura üzerinde 1 (bir) adet kampanyaya dahil; “2 Kat Leke Çıkarma Gücüne Sahip ABC Matik” markalı ürünlerinden alan ve ürünü beğenmediği için iade etmek isteyen herkes katılabilir. Kampanya, sadece ürün ambalajı üzerinde ‘’2 KAT LEKE ÇIKARMA GÜCÜ’’ ikonu yer alan ABC Matik ürünlerinde geçerlidir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm satış noktalarından (Mağaza, Market veya Online satış noktalarından)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir.

Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş / faturanın ve “2 KAT LEKE ÇIKARMA GÜCÜ’’ ikonu yer alan ABC Matik ürününün fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

İade edilen ürünlerin bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir. Ürünün belirtilen şartların dışında tam, eksiksiz olmaması durumunda ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş iade işlemini yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye bildirir.

Kampanya sadece “2 KAT LEKE ÇIKARMA GÜCÜ’’ ikonu yer alan ABC Matik ürünlerinde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için iade edilmek istenen “2 KAT LEKE ÇIKARMA GÜCÜ’’ ikonu yer alan ABC Matik ürününün en fazla %30 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

İade kampanyası 26.07.2021 – 26.08.2021 tarihleri arasında geçerli olup ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde talep edilebilir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir ve 1 (bir) kez ürün para iadesi alabilir.

Kampanya, sadece ürün ambalajı üzerinde ‘’2 KAT LEKE ÇIKARMA GÜCÜ’’ ikonu yer alan ABC Matik ürünlerinde geçerlidir. Üründen memnun kalınmadığı takdirde tüketiciye belirtilen koşulları gerçekleştirmesi durumunda ürün ücreti uygulamada belirteceği İBAN numarasına para iadesi yapılacaktır.

Para iadesinin yapılabilmesi için tüketicinin uygulama içinden kampanyaya katılmadan önce fiş veya fatura gönderme ekranından talep edilen İBAN No bilgilerini ve İade nedenini açıklayan en az 20 kelimelik metin bilgisini eksiksiz doldurması gerekmektedir.

İade edilecek ürünün en fazla %30 oranında kullanılmış olması gerekmektedir.

İade kampanyası 26.08.2021 tarihine kadar geçerli olup, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde talep edilebilir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dâhilinde olmayacaktır.

Çek Kazan uygulamasından son fiş gönderim tarihi 26.09.2021’dir

Kampanya katılımı için kargo son ulaşım tarihi 06.10.2021’dir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya dahilinde olmayacaktır.

Tüketicilerin, ürünün alım tarihinden itibaren 30 gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunması, başvurusunda alışveriş fişini / faturasını ve kampanyalı ürün fotoğrafı ile birlikte aynı karede olacak şekilde yükleyip göndermesi gerekmektedir. Kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Satın alma günü ibraz edilen ürün fişinin/faturasının düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir.

Para iadesinin yapılabilmesi için kimlik ve IBAN bilgilerinin uygulama içerisinden doğru ve eksiksiz bildirimi tüketicinin sorumluluğundadır.

Tüketicinin eksik veya yanlış bilgi paylaşımı nedeniyle gerçekleşemeyen para iadelerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilecektir. Kampanya şartlarına uyan tüketicilere uygulama içinden başvuru kodu verilecektir.

Ürün, fatura / fişin orijinali ve başvuru kodu “Kalegıda A.Ş. – Organize Sanayi Bölgesi, 5. Cadde, No:3 Merkez/Çanakkale” adresine ulaştıktan sonra en geç 30 gün içinde, uygulama içerisinde belirtilmiş olan IBAN numarasına GönderAl tarafından gerçekleştirilecektir. Para transferi gerçekleştirildikten sonra, GönderAl tarafından SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir.

ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Tüketiciler, üründen memnun kalmadığı durumda; ürünün kendisini ve fatura ya da fişini saklayarak “Kalegıda A.Ş. – Organize Sanayi Bölgesi, 5. Cadde, No:3 Merkez/Çanakkale” adresine göndermeleri gerekmektedir.

Çek kazan uygulamasından “Uygulama – Daha Fazla – Destek – Bize Ulaşın” kısmından talep oluşturarak bilgi alabilir, gerekli belge ve koşulları sağladıkları taktirde ürünü belirtilen adrese ulaştırarak, ürün ücreti kadar tutarı iade alabilirler.

Gönderim (kargo) ödemeleri göndericiye (ürünü satın alan kişiye) ait olacaktır, karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

Kargo bedeli tüketiciye ait olup, kargoda yaşanacak aksaklıklar tüketicinin sorumluluğundadır.

İade edilen ürünlerin bozuk, kırık veya eksik olmaması gerekmektedir.

ÜRÜN İADESİ İÇİN GEREKLİ BELGELER;

• Fatura veya fişin orijinali
• En fazla %30’u kullanılmış ürünün kendisi
• Çek kazan uygulama içinden alınacak olan başvuru kodu

Kargodan kaynaklanan gecikmelerden ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur.

Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir.

Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün belirtilen adrese ulaşmaması, ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumluluğunda değildir.

Kazanılan hak devredilemez veya mala çevrilemez. Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartları okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar.

İşbu şartname, “2 Kat Leke Çıkarma Gücü İkonuna Sahip ABC Matik Para İade Kampanyası Katılım Şartnamesi” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

Para iadesinin yapılabilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan koşulların eksiksiz olarak sağlanması, gerekli belgelerin ve ürünün belirtilen adrese eksiksiz olarak gönderilmesi gerekir. Bu belgelerin herhangi birinin eksikliği, aşağıda belirtilen koşulların sağlanmaması ve ürünün gönderilmemesi halinde, ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. para iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

Para iadesi takas, devir, temlik edilmez ve herhangi bir başka hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda, ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanya “2 Kat Leke Çıkarma Gücü İkonuna Sahip ABC Matik Para İade Kampanyası Katılım Kampanyası” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

18 yaşından küçükler, ABC Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş çalışanları ile birinci derece akrabaları faydalanamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“”