fbpx

Şans Çarkını Çevir Çokokrem’den Hediyeleri Kazan!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL ve üzeri kampanyaya dahil Ülker Çokokrem ürünleri alışverişlerine Şans Çarkını Çevir; 1 adet; 10 TL değerinde D&R Hediye Çeki veya 15 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki veya 50 TL Koton Mağaza Hediye Çeki veya 100 TL Teknosa Mağaza Hediye Çeki Kazanma Şansı Yakala!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Ekim 2021 – 30 Kasım 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 01 Ekim 2021 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL ve üzeri kampanyaya dahil Ülker Çokokrem ürünlerinden alan herkes katılabilir. Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle veya faturalarla katılabilir ve 2 (iki) kere Şans Çarkı çevirme hakkı kazanır.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir.

Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara her başarılı katılımı için Çek Kazan Hediye Çarkı’nı çevirme hakkı verilir.

“Uygulama – Ödüllerim” kısmında Şans Çarkı görseline tıklayarak çarkı çeviren katılımcılara 1 adet; 10 TL değerinde D&R Hediye Çeki veya 15 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki veya 50 TL Koton Mağaza Hediye Çeki veya 100 TL Teknosa Mağaza Hediye Çeki ödüllerinden birini kazandığı bildirimi uygulama içinden gönderilecektir.

Çek Kazan Şans Çarkında çıkan ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

ŞANS ÇARKINDAKİ ÖDÜLLER;
* 10 TL değerinde D&R Hediye Çeki
* 15 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki
* 50 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu
* 100 TL değerinde TeknoSA Hediye Çeki

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanyaya son katılım 30.11.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

D&R HEDİYE ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 10 TL değerinde D&R Hediye (Dijital) Çeki uygulama içerisinden gönderilir. D&R Hediye çeki www.dr.com.tr ‘de ve D&R Mağazaları’nda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir. D&R Hediye Çeki’nin www.dr.com.tr’ de kullanılabilmesi için www.dr.com.tr’ den üyelik açılması gerekmektedir. Sonrasında ödeme sayfasında yer alan “Hediye Çeki” kısmının seçilerek, Uygulama içinden gönderilen kodun “Kart Numarası” kısmına, CVV kodunun “Güvenlik Numarası” kısmına girilmesi gerekmektedir. Kod kullanımı ile yapılan alışverişlerin iadesi halinde kullanılan kodlar yeniden kullanılamaz. Her bir kod tek kullanımlık olup, yapılan her alışverişte bir adet kod kullanılabilmektedir. Online kod ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanılması gerekmektedir. D&R Hediye Çeki kodunun Mağazalarda kullanılabilmesi için, sadece Hediye Çeki kodunun ödeme sırasında kasa görevlisine iletilmesi gerekmektedir. Hediye çeki kodu tek kullanımlıktır. Para yerine geçmez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez. D&R 30 TL Kupon kodu katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. D&R Hediye Çekleri ile ilgili detaylı bilgi D&R mağazalarından ve +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

TRENDYOL HEDİYE ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 15 TL değerinde Trendyol Cüzdan kodu uygulama içerisinden gönderilir. Cüzdan kodu kullanımı için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir. Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, Trendyol Cüzdan aktifleştirmesi gerekmektedir. Verilen kodlar www.trendyol.com ve Trendyol Mobil uygulamasından “Hesabım” bölümü “Trendyol Cüzdanım” kısmında yer alan “Hediye Çeki ile Yükleme Yap” alanına girerek aktifleştirilebilmektedir. Kampanya kapsamında verilen kodlar “Trendyol Cüzdan kodu” olup ödeme sayfasında çıkan “İndirim Kodu Gir” kısmında geçerli değildir. Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için kargo dahil sepet tutarı ile cüzdan bakiyesinin aynı olması veya Cüzdan bakiyesinin sepet bakiyesinden fazla olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi sepet bakiyesinden az ise ödeme sayfasında “Cüzdandan Ödeme Yap” seçeneği çıkmamaktadır. Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi www.trendyol.com adresinden veya Çek Kazan “Uygulama – Daha Fazla – Destek – Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek talep oluşturarak alınabilir. Cüzdan kodları Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek kısımlarında geçerlidir ve altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

KOTON MAĞAZA İNDİRİM KODU KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 50 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Hediye çeki dijital kodu uygulama içerisinden gönderilir. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır. Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez. Koton İndirim Hediye çeki kodları Koton sezon ve franchise mağazalarında geçerlidir. Ödül kodları sezon ve indirimli ürünleri de geçerli olup Outlet ve Bayi Mağazaları ile www.koton.com.tr‘ de geçerli değildir.

TEKNOSA MAĞAZA HEDİYE ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 100 TL değerinde TeknoSA (Mağaza) Dijital Çek (SMS) kodu uygulama içerisinden gönderilir. TeknoSA Dijital Sms Çeki kodu Sadece mağazalarda geçerlidir. www.teknosa.com’da yapılan alışverişlerde ve Shop in Shop mağazalarda kullanılamaz. Ödül kodu bakiye iadesi yapılmaz. Ödül kodu karşılığında nakit ödeme yapılamaz, ödül kodu nakde çevrilemez. Ödül kodu hamiline düzenlenmiş olup kodu ibraz eden hak sahibidir. Ödül konunun kaybedilmesi veya çalınması halinde TeknoSA’nın ve Justsnap Teknoloji’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Ödül kodu karşılında mağazalarda satılan hediye kartları satın alınamaz. Dijital Çek (sms)‘ler tek seferde alışverişlerde kullanılabilir. Bölünemez, parça parça kullanılamaz. Ödül kodları tutarı birleştirilerek kullanılabilir. Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir. Süresi içinde kullanılmayan Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Ödül kodu kullanımı ile ilgili detaylı bilgi 0850 222 55 99 Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

Kampanya Katılım kodları ve hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ve Tic. A.Ş., Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş, Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Aş. ve TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş,, sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ve Tic. A.Ş, DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş.,DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş, Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Aş., TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş, Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş. ’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”