fbpx

Goodyear’dan 100 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek veya ayrı fiş veya faturalarda; 568982 (315/80R22.5 KMAX D CAR 156L154M NAF 3PSF ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 573138 (315/80R22.5 KMAX S CAR 156L154M NAF M+S ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 572683 (385/65R22.5 KMAX T CARGO HL 164K158L M+S) No’lu ürünlerden toplamda 4 (dört) adet lastik alımına; 100 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!
Tek veya ayrı fiş fatura üzerinde (maksimum 4 adet lastik alımına) her lastik için 100 TL toplamda 400 TL yakıt puan tanımlaması yapılacaktır.
Kampanya bireysel kamyonculara yönelik düzenlenmektedir, Kurumsal kamyonculardan gelen fişler veya faturalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
05 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 05 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktaları olan bayilerden kampanya süresi boyunca tek veya ayrı fiş veya faturalarda; 568982 (315/80R22.5 KMAX D CAR 156L154M NAF 3PSF ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 573138 (315/80R22.5 KMAX S CAR 156L154M NAF M+S ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 572683 (385/65R22.5 KMAX T CARGO HL 164K158L M+S) No’lu ürünlerden toplamda 4 (dört) adet lastik alan 18 yaşından büyük bireysel tüketiciler katılabilir. Katılım sağlayan kullanıcıların ödül kazanılabilmesi için kampanya kapsamındaki üründen, kampanya süresi boyunca belirtilen adetlerde alınması gerekmektedir. Bu koşulu yerine getiremeyen tüketicilere ödül tanımlaması yapılmayacaktır. Kampanya sadece aşağıda belirtilen satış bayilerinde geçerlidir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;ne
Türkiye’deki tüm Atko Lastik Sanaeyi ve Ticaret Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Bozyel Lastik Kuy. Oto. İnş. Teks. Gıda Tem. Pet. ve Pet. Ür. Sn. Tic. Ltd. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Kop-Las Las. Orm. Ürün. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Merlas Oto Lastik Endüstri San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Ova-Kent Las. Kap. İn. Tur. Taş. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Oto Aksoy Otom. Yed. Parça Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Solaksubaşı Oto. Gıda İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Ova Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Delka Otomotiv San. ve Tic. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Recep Karıksız Otogar Oto Lastik Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Oto Ertan Jant Akü Lastik Tic. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Yılmazsan Otomotiv Oto Lastik Tic. ve San. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Küçüksönmez Otom. Oto Lastikpaz. San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Başoğlu Lastik Kaplama İmalat Sanayi Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Mollaoğlu Otomotiv İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Lastik Dünyası Oto Lastikleri İnş. İth. İhrc. San. ve Tic. Ltd. Şti Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Mt Lastik Otomotiv İnşaat Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Anadolu Otom. ve Pet. Tic. A.Ş. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Murat Oto Lastik İnşaat Nakliyat San. ve Tic. A.Ş. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Er-Korkmazlar Oto. İnş. Taahh. Pet. Ürün. Hay. Gıda Tic. San. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Özsarıaltın Ticaret – Eyüp Sultansarıaltın / Emin Yaşar Sarıaltın Bayilerinden
Türkiye’deki tüm A-Men Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Erman Otomotiv Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Petnak Nakliyat Akar.ve Tic. Ltd. Şti Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Emre Lastik Otomotiv Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Lasmar Otomotiv Petrol Ürünler Tur. Taş. Tic. ve San. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Özgöçmen Oto Lastik Kaplama ve Nakliye Sanayi Tic. Ltd. Şti. Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Ramazan Çınar Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Ahmet Dağhan – Dağhan Otomotiv Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Azmioğlu Lastik Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Necmettin Azmioğlu Bayilerinden
Türkiye’deki tüm Emin Arıcıoğlu Bayilerinden

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir. Bu çerçevede elde edilen kişisel verilerin hukuka uygun olarak işlenmesi Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş.’nin sorumluluğunda olacaktır.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır. Aksi halde katılım geçersiz sayılacaktır.

Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 5 (beş) defa farklı fişlerle ya da faturalarla kampanyaya katılabilir ve 5 (beş) adet ödül hakkı kazanabilir.

Fiş veya faturalarda; 568982 (315/80R22.5 KMAX D CAR 156L154M NAF 3PSF ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 573138 (315/80R22.5 KMAX S CAR 156L154M NAF M+S ) No’lu ürünlerden toplamda 2 (iki) adet alan veya 572683 (385/65R22.5 KMAX T CARGO HL 164K158L M+S) No’lu ürünlerden toplamda 4 (dört) adet lastik alan herkes katılabilir.

Katılım sağlayan kullanıcıların ödül kazanılabilmesi için kampanya kapsamındaki üründen, kampanya süresi boyunca belirtilen adetlerde alınması gerekmektedir. Bu koşulu yerine getiremeyen tüketicilere ödül tanımlaması yapılmayacaktır.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sona erecektir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 100 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.

Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.

Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (bir ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Bu çerçevede elde edilen kişisel verilerin hukuka uygun olarak işlenmesi Opet Petrolcülük A.Ş.’nin sorumluluğunda olacaktır.

Kazanılan Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz.

Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 30 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir.

Kampanyaya katılım 01.10.2021 tarihinde başlayacak olup, son katılım: 31.12.2021 gece yarısı sona erer.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Opet ve Goodyear kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren ödülün yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren ödül akaryakıt puanlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, Hediye indirim kodları ve Yakıt Puanları nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya BİREYSEL KAMYONCULARA yönelik düzenlenmektedir. KURUMSAL KAMYONCULAR’ dan gelen fiş veya faturalarda kampanyalı ürün bulunsa dahi kampanyaya dahil edilmeyecek olup ödül tanımlaması yapılmayacak ve katılım geçersiz sayılacaktır.

Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Goodyear Lastikleri T.A.Ş. ve Opet Petrolcülük A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş., Goodyear Lastikleri T.A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve Goodyear Lastikleri T.A.Ş. buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Goodyear Yetkili Bayi Satıcılarından”