fbpx

PepsiCo’dan, Haftalık beIN Sport Extra ve beIN Connect Eğlence Paketi Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL ve üzeri tüm 2.5 LT Pepsi, 2.5 LT Maksimum Lezzet, 1.5 LT Pepsi,Twist, Max, 1 LT Pepsi, Light, Max, Twist, 2,5 LT Yedigün Çeşitleri, 1.5 LT Yedigün Çeşitleri, 1 LT Yedigün Çeşitleri, 2.5 LT Fruko Gazoz, 1.5 LT Fruko Gazoz, 1 LT Fruko Cool Lime, Can 330 ML Pepsi, Max, Twist, Can 330 ML Yedigün,7 Up, Cool Lime, NRB 200 ML Pepsi, Yedigün, Pet 1.5 LT Lipton Ice Tea Çeşitleri, Pet 1 LT Lipton Ice Tea Çeşitleri, Can 330 ML Lipton Ice Tea Çeşitleri, Pet 330 ML Lipton Ice Tea Çeşitleri ürünleri alışverişine; Haftalık beIN Sport Extra ve beIN Coonect Eğlence Paketi Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
13 Ekim 2021 – 19 Ekim 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 13 Ekim 2021 – 19 Ekim 2021 tarihleri arasında ve Türkiye’deki tüm Seç Marketler’den tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL ve üzeri tüm 2.5 LT Pepsi, 2.5 LT Maksimum Lezzet, 1.5 LT Pepsi,Twist, Max, 1 LT Pepsi, Light, Max, Twist, 2,5 LT Yedigün Çeşitleri, 1.5 LT Yedigün Çeşitleri, 1 LT Yedigün Çeşitleri, 2.5 LT Fruko Gazoz, 1.5 LT Fruko Gazoz, 1 LT Fruko Cool Lime, Can 330 ML Pepsi, Max, Twist, Can 330 ML Yedigün,7 Up, Cool Lime, NRB 200 ML Pepsi, Yedigün, Pet 1.5 LT Lipton Ice Tea Çeşitleri, Pet 1 LT Lipton Ice Tea Çeşitleri, Can 330 ML Lipton Ice Tea Çeşitleri, Pet 330 ML Lipton Ice Tea Çeşitleri ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Seç Marketler’den

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya boyunca bir kişi sadece 2 (iki) defa kampanyaya katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere; 1 (bir) hafta boyunca 2 ekran bölmeli olarak beIN Sport Extra ve beIN Coonect Eğlence Paketi uygulama içerisinden gönderilir.

Uygulama içerisinden gönderilen 16 haneli kodu beIN Connect sayfasından ‘‘Kupon Kodu’’ kısmına girerek ödül kodunu aktif edebilirler.

Kullanıcılar yüzlerce Canlı TV kanallarına ek olarak S Sport 1, S Sport 2 ve NBA TV kanallarını binlerce filmi, diziyi ve belgeseli izleyebilirler.

Gönderilen 16 haneli kod ile Spor Extra paketini ve Eğlence paketini kapsayacaktır.

Paket tanımı sonrasında kodlar 1 (bir) hafta boyunca geçerli olur.

Kupon kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda; https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Login Canlı Müşteri Hizmetleri’nden yardım alınabilir.

Ödül kodları kullanımı ile ilgili detaylı bilgi Müşteri Hizmetleri (0212) 473 7373 iletişim numarasından destek alınabilir.

Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz.

Kodun kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Son kullanım tarihinden sonra, kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kullanmadan önce kampanya detaylarını dikkatlice okuyunuz.

Kampanyaya son katılımı 19.10.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren 1 (bir) hafta geçerli beIN Sport Extra ve beIN Connect Eğlence Paketi yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan 1 (bir) hafta geçerli beIN Sport Extra ve beIN Connect Eğlence Paketi ilişkin; PepsiCo, Turkcell veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

1 (bir) Haftalık geçerli TV Plus Keyif paketleri nakte çevrilemez, yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanınıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen haftalık data paketleri hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye data paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi ve Turkcell’in sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Turkcell, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi, ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve buna ek olarak Turkcell ve Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi, ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş.’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Seç Marketler’de”