fbpx

Garnier’dan 20 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu veya D&R Hediye Çeki!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 1 adet Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum veya Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum ürünleri alımına; 20 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu veya 20 TL D&R Hediye Çeki!
Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.
Kampanya koşulları, yükümlülükler ve ödül kullanım bilgileri için Kampanya detaylarının devamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Kasım 2021 – 30 Kasım 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 01 Kasım 2021 – 30 Kasım 2021tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 1 adet Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum veya Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’ndan (A.S. Watson Güzellik Ve Bakım Ürünleri Tic. Aş)
Türkiye’deki tüm Eve Mağazaları’ndan (Eve Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Rossmann Mağazaları’ndan (Dirk Rossmann Mağazacılık Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Kağan Parfümeri Mağazaları’ndan (Kağan Parfümeri Kozmetik Giyim Turizm Gıda İnş San. Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Hobi Parfümeri Mağazaları’ndan (Hobi Parfümeri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti & Tanerler Gayrimenkul San Ve Tic.Ltd.Şti & Berceste Kozmetik İç Dış Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Vatan Parfümeri Mağazaları’ndan (Vatan Gıda Kozmetik Itr. Paz. Sinan Şişeci Ve Ortağı)
Türkiye’deki tüm Zümrüt Parfümeri Mağazaları’ndan (Zümrüt Parfümeri Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Cosmetica Mağazaları’ndan (Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Tshop Mağazaları’ndan (Tshop Kozmetik Gıda Giyim Ve Hediyelik Eşya)
Türkiye’deki tüm Boyner Mağazaları’ndan (Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Akdeniz Plus / Sine İtriyat Mağazaları’ndan (Sine Itriyat Parfümeri Temizlik Ürünleri Gıda İnşaat Mimarlık Mühendislik İthalat İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Madam10.Com Online Mağazaları’ndan (Sine Itriyat Parfümeri Temizlik Ürünleri Gıda İnşaat Mimarlık Mühendislik İthalat İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Özdemir Parfümeri Mağazaları’ndan (Özdemir Parfümeri Telekomünikasyon İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Pino Parfümeri Mağazaları’ndan (Pino Toptan Ve Perakende Parfümeri Tic. Ltd. Şti )
Türkiye’deki tüm Özgür Parfümeri Mağazaları’ndan (Özgür Parfümeri Kozmetik Ticaret)
Türkiye’deki tüm Özkan Parfümeri Mağazaları’ndan (Ali Özkan )
Türkiye’deki tüm Yücel Parfümeri Mağazaları’ndan (Yücel Parfümeri Kozmetik Gıda San. Ve Tic. Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm e.hersey.com Online Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Tuna Parfümeri Mağazaları’ndan (Tuna Parfümeri ve Güzellik Merkezi )
Türkiye’deki tüm Cevher Kozmetik Mağazaları’ndan (Cevher Kozmetik Sağlık )
Türkiye’deki tüm Kaplanlar Avm Mağazaları’ndan (Kaplanlar Otomotiv İplik San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Boncuk Kozmetik Mağazaları’ndan (Boncuk Kozmetik İmalat Pazarlama Sanayi Ve Ticret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Barış Parfümeri Mağazaları’ndan (Bekir Barış Paccı)
Türkiye’deki tüm Mavi Çarşı Mağazaları’ndan (Kdk Mavi Çarşı – Mustafa Özyürek )
Türkiye’deki tüm Zemos Kozmetik Mağazaları’ndan (Zemoş Mağazacılık İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Ceylin Kozmetik Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Dermo Kozmetik Mağazaları’ndan (Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Erkur Erler Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Festival Kozmetik Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Kivigo Mağazaları’ndan Mağazaları’ndan (Ahmet Hakan)
Türkiye’deki tüm Esn Grup Kozmetik Mağazaları’ndan (Esn Grup Kozmetik)
Türkiye’deki tüm Famer Kozmetik Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Yüncüali Mağazaları’ndan (Yüncü Ali Tuhafiye Konfeksiyon Magazaları Sanayi Ve Tic. Ltd Sti)
Türkiye’deki tüm Platin Mağazaları’ndan (Platin Tekstil Çorap Parfümeri San. Ve Tic. Paz. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm İkonjan Elk. Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Tikatti Kozmetik Mağazaları’ndan
Türkiye’deki tüm Ekolay Avm Mağazaları’ndan (Havva Koçak)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla 2 (iki) defa farklı fişlerle katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kodu kazanabilir.

Kampanyaya son katılım 30.11.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu veya 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir.

Kampanya katılımcısının seçimi doğrultusunda tanımlanan her bir indirim kodu tek kullanımlıktır. Seçilen ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.

20 TL değerinde Koton Mağaza İndirim kodu veya 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki dijital kuponu kodları ödül stoğu ile sınırlıdır.

KOTON (MAĞAZA) İNDİRİM KODU KULLANIM KOŞULLARI;
Seçilen; 1 (bir) ay geçerli olan, Koton Mağaza indirim dijital kodu uygulama içerisinden gönderilir. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır. Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez. Koton indirim kodları Koton sezon ve franchise mağazalarında geçerlidir. Ödül kodları sezon ve indirimli ürünlerde geçerli olup Outlet ve Bayi mağazaları ile www.koton.com.tr‘de geçerli değildir. Ödül indirim kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle geçerlidir. 1 (bir) ay içerisinde kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren indirim kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye indirim kodlarına ilişkin Koton Mağazacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Kampanya Katılım kodları ve Hediye indirim kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Hediye indirim kodu kullanımı konusunda Koton Müşteri Hizmetleri 0850 208 71 71’den bilgi alabilirsiniz.

D&R HEDİYE ÇEKİ KULLANIM ŞARTLARI;
Seçilen; 1 (bir) ay geçerli olan, D&R çeki www.dr.com.tr ‘de ve mağazalarda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir. D&R Ödül kodların kullanılması için www.dr.com.tr’ den üyelik açılması gerekmektedir. Kod kullanımı ile yapılan alışverişlerin iadesi halinde kullanılan kodlar yeniden kullanılamaz. Her bir kod tek kullanımlık olup yapılan her alışverişte bir adet kod kullanılabilmektedir. Online kod ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanılması gerekmektedir. D&R indirim kuponu ödül kodu tek kullanımlık olup, tek seferde mağazada kasa görevlisine iletilerek kullanılmalıdır. Parçalı olarak kullanılamaz. Aynı anda birden fazla kod kullanılamaz kodlar birleştirilemez. Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. D&R Hediye Çekleri ile ilgili detaylı bilgi D&R mağazalarından ve +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanınıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş. ve Koton Mağazacılık Aş’in sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., Koton Mağazacılık Aş, L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş. ve L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Koton Mağazacılık Aş ‘nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Cosmetica Mağazaları’nda”,
“Tüm Akdeniz Plus(Sine Itriyat) Parfümeri’lerde”,
“Tüm Eve Mağaza’larında”,
“Tüm Watsons Mağazaları’nda”,
“Tüm Rossmann Mağazaları’nda”,
“Tüm Yüncü Ali Mağazaları’nda”,
“Tüm T-Shop Mağazaları’nda”,
“KDK Mavi Çarşı’da”,
“Tüm Platin Mağazaları’nda”,
“Tüm Kağan Parfümeri’lerde”,
“Tüm Ali Özkan’larda”,
“Tüm Hobi Parfümeri’lerde”,
“Tüm Özgür Parfümeri’lerde”,
“Tüm Boncuk Kozmetik’lerde”,
“Tüm Yücel Parfümeri Kozmetik’lerde”,
“Tüm Madam10(Sine Itriyat) Parfümeri’lerde”,
“Tüm Özdemir Parfümeri’lerde”,
“Tüm Zümrüt Parfümeri’lerde”,
“Tüm Vatan Parfümeri’lerde”,
“Tüm Cevher Kozmetikler’de”,
“Tüm Tuna Kozmetikler’de”,
“Tüm Barış Parfümerileri’nde”,
“www.ehersey.com ‘da”,
“Tüm Festival Kozmetikler’de”,
“Tüm Dermo Kozmetikler’de”,
“Tüm Kivigo Mağazaları’nda”,
“Tüm Esn Grup Kozmetikler’de”,
“Tüm Famer Kozmetikler’de”,
“Erkur Erler Mağazalarında”,
“Tüm Ceylin Kozmetik Parfümerileri’nde”,
“Tüm Zemos Kozmetik Parfümerileri’nde”,
“Tüm Pino Cosmetic Parfümerileri’nde”,
“Tüm Boyner Mağazaları’ndan”,
“Tüm İkonjan Mağazaları’ndan”,
“Tüm Tikatti Kozmetik Mağazaları’nda”,
“Tüm Ekolay Avm Mağazaları’ndan”,
“Tüm Kaplanlar Avm Mağazaları’nda”