fbpx

Şans Çarkını Çevir Orkide’den Hediyeleri Kazan!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde aşağıda belirtilen kampanyaya dahil 60 TL ve üzeri her Orkide Yağ ürünleri alışverişlerine Şans Çarkını Çevir; 1 adet; 50 TL değerinde e-Market Online İndirim Kodu veya 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya 30 TL değerinde English Home Mağaza Hediye Çeki veya 30 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu 30 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki veya 50 TL değerinde TeknoSA Mağaza Çeki Kazanma Şansı Yakala!
Kampanya sadece İstanbul’daki Marketler, Mağazalar ve bu marketlerin online kanallarında geçerlidir, İstanbul dışı alışverişlerden veya online kanallarından gelen fişler veya faturalar kabul edilmeyecektir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
18 Kasım 2021 – 30 Aralık 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 18 Kasım 2021 – 30 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul’daki tüm Marketler, Mağazalar ve bu marketlerin online kanallarından tek fiş veya fatura üzerinde aşağıda belirtilen 60 TL ve üzeri her Orkide Yağ seçili ürünlerinden (seçili ürünler kampanya detaylarında belirtilmiştir) alan herkes katılabilir. Kampanya sadece İstanbul’daki Marketler, Mağazalar ve bu marketlerin online kanallarında geçerlidir, İstanbul dışı alışverişlerden veya online kanallarından gelen fişler veya faturalar kabul edilmeyecektir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

SEÇİLİ ÜRÜNLER;
Orkide Ayçiçek Yağı 1 lt / Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt
Orkide Mısır Yağı 1 lt / Orkide Mısır Yağı 2 lt
Orkide Omega3 1 lt / Orkide Omega3 2 lt
Orkide Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt / Orkide Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt
Orkide Riviera Zeytinyağı 1 lt / Orkide Riviera Zeytinyağı 2 lt
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt – Yoğun Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt – Yoğun Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt – Olgun Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt – Olgun Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt – Dengeli Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt – Dengeli Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt – Yumuşak Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Natürel Sızma Zeytinyağı 2 lt – Yumuşak Lezzet
Orkide Zeytin Dalından Riviera Zeytinyağı 1 lt
Orkide Zeytin Dalından Riviera Zeytinyağı 2 lt
Orkide Vegan Margarin – Kase 250 g
Orkide Coco Margarin – Paket 200 g
Orkide Mutfağım Margarin – Paket 250 g
Orkide Kahvaltım Margarin – 250 g
Orkide Kahvaltım Margarin – 400 g
Orkide Sofranızın Keyfi – 900 g Kova Margarin

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
İstanbul’daki tüm Marketler, Mağazalar ve bu marketlerin online kanallarında
İstanbul’daki tüm getir.com ve banabi.com online kanallarında

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle veya faturalarla katılabilir ve 2 (iki) kere Şans Çarkı çevirme hakkı kazanır.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir.

Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara her başarılı katılımı için Çek Kazan Hediye Çarkı’nı çevirme hakkı verilir.

“Uygulama – Ödüllerim” kısmında Şans Çarkı görseline tıklayarak çarkı çeviren katılımcılara 1 adet; 50 TL değerinde e-Market Online Hediye Çeki veya 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya 30 TL değerinde English Home Mağaza Hediye Çeki veya 30 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu 30 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki veya 50 TL değerinde TeknoSA Mağaza Çeki ödüllerinden birini kazandığı bildirimi uygulama içinden gönderilecektir.

Çek Kazan Şans Çarkında çıkan ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

ŞANS ÇARKINDAKİ ÖDÜLLER;
* 50 TL değerinde e-Market Online İndirim Kodu
* 20 TL değerinde Opet Yakıt Puan
* 30 TL değerinde English Home Mağaza Hediye Çeki
* 30 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Kodu
* 30 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki
* 50 TL değerinde TeknoSA Mağaza Çeki

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanyaya son katılım 30.12.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

E-MARKET ORKİDE ONLİNE İNDİRİM KOD KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 50 TL değerinde Orkide e-Market (www.orkidemarket.com.tr ) Online İndirim kodu uygulama içerisinden gönderilir. Kodlar kişiye özel, tek kullanımlıktır ve parça parça kullanılamaz. Kampanya ödül kodları birleştirilemez. Para yerine geçmez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez. Verilen kod 2. kişilerle paylaşılmamalıdır. Kod paylaşılırsa ilgili kişi kullanamayacaktır. Bu durumdan Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Kampanyaya kargo ücreti dahil değildir. Kargo ücreti tüketici tarafından sağlanacaktır. Aktif kullanıcılar kodları direkt kullanabilirler. Siteye üye olmadan kod kullanımı sağlanamaz. Orkide e-market (www.orkidemarket.com.tr) Online sitesine üye oluşturulmadıysa öncelikle; https://www.orkidemarket.com.tr/uye-kayit linkinden üyelik oluşturulması gerekmektedir. Site üyeliği gerçekleştirildikten sonra, sepete ürün eklenerek hediye çeki bölümüne verilen kod girilmelidir. Kod girildikten sonra uygula butonuna tıklanmalıdır ve 50 TL indirim sepette uygulanacaktır. Orkide e-Market Online kupon kodu katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerlidir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecektir. Çek kodu kullanım detayları emusteri@orkide.com e-mail adresinden bilgi alınabilir.

OPET YAKIT PUAN KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 20 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır. Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir. Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

ENGLISH HOME MAĞAZA İNDİRİM KODU KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 30 TL değerinde English Home Mağaza Hediye Çeki uygulama içerisinden gönderilir. English Home (Mağaza) İndirim Hediye çeki kodları sadece mağazalarda geçerlidir. Her bir ödül kodu tek kullanımlık olup, tek seferde kullanılmalıdır, parçalı olarak kullanılamaz. English Home indirim hediye kodları sadece mağazalarda geçerlidir, www.englishhome.com online mağazalarında geçerli değildir. Ödül kodları kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süre içerisinde geçerlidir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Ödül kodları diğer kampanya kodlarıyla birleştirilemez. English Home İndirim Hediye Çek kodunun kaybolması halinde hak iddia edilemez, yerine yenisi verilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. English Home (Mağaza) İndirim Hediye Çek kodu kullanım detayları 0850 7240 346 numaralı Müşteri Hizmetlerinden bilgi alınabilir.

KOTON MAĞAZA İNDİRİM KODU KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 30 TL değerinde Koton Mağaza İndirim Hediye çeki dijital kodu uygulama içerisinden gönderilir. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır. Diğer kampanya ödül kodları ile birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz ve nakit paraya kesinlikle çevrilemez. Koton İndirim Hediye çeki kodları Koton sezon ve franchise mağazalarında geçerlidir. Ödül kodları sezon ve indirimli ürünleri de geçerli olup Outlet ve Bayi Mağazaları ile www.koton.com.tr‘ de geçerli değildir.

TRENDYOL CÜZDAN KODU HEDİYE ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 30 TL değerinde Trendyol Cüzdan kodu uygulama içerisinden gönderilir. Cüzdan kodu kullanımı için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir. Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, Trendyol Cüzdan aktifleştirmesi gerekmektedir. Verilen kodlar www.trendyol.com ve Trendyol Mobil uygulamasından “Hesabım” bölümü “Trendyol Cüzdanım” kısmında yer alan “Hediye Çeki ile Yükleme Yap” alanına girerek aktifleştirilebilmektedir. Kampanya kapsamında verilen kodlar “Trendyol Cüzdan kodu” olup ödeme sayfasında çıkan “İndirim Kodu Gir” kısmında geçerli değildir. Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için kargo dahil sepet tutarı ile cüzdan bakiyesinin aynı olması veya Cüzdan bakiyesinin sepet bakiyesinden fazla olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi sepet bakiyesinden az ise ödeme sayfasında “Cüzdandan Ödeme Yap” seçeneği çıkmamaktadır. Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi www.trendyol.com adresinden veya Çek Kazan “Uygulama – Daha Fazla – Destek – Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek talep oluşturarak alınabilir. Cüzdan kodları Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek kısımlarında geçerlidir ve altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

TEKNOSA MAĞAZA HEDİYE ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 1 (bir) ay geçerli olan 50 TL değerinde TeknoSA Mağaza Dijital Çek (SMS) kodu uygulama içerisinden gönderilir. TeknoSA Dijital Sms Çeki kodu Sadece mağazalarda geçerlidir. www.teknosa.com’da yapılan alışverişlerde ve Shop in Shop mağazalarda kullanılamaz. Ödül kodu bakiye iadesi yapılmaz. Ödül kodu karşılığında nakit ödeme yapılamaz, ödül kodu nakde çevrilemez. Ödül kodu hamiline düzenlenmiş olup kodu ibraz eden hak sahibidir. Ödül konunun kaybedilmesi veya çalınması halinde TeknoSA’nın ve Justsnap Teknoloji’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Ödül kodu karşılında mağazalarda satılan hediye kartları satın alınamaz. Dijital Çek (sms)‘ler tek seferde alışverişlerde kullanılabilir. Bölünemez, parça parça kullanılamaz. Ödül kodları tutarı birleştirilerek kullanılabilir. Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir. Süresi içinde kullanılmayan Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Ödül kodu kullanımı ile ilgili detaylı bilgi 0850 222 55 99 Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

Kampanya Katılım kodları ve hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), Opet Petrolcülük A.Ş, English Homes İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti., DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş, Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Aş. ve TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları), Opet Petrolcülük A.Ş, English Homes İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti., DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş, Koton Mağazacılık Tekstil San. ve Tic. Aş. ve TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş,’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Banabi.com”,
“Getir.com”,
“İstanbul’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”