fbpx

Ülker Atıştırmalık Keklerden 10 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 15 TL ve üzeri kampanyaya dahil Ülker Atıştırmalık Kek ürünleri alışverişine; 10 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!
Kazanılan Opet Yakıt Puanlar katılım tarihi itibariyle 10 gün içinde kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranıza Opet tarafından yüklenecektir.
Yükleme bilgisi Opet tarafından sms ile tarafınıza bildirilecektir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
20 Kasım 2021 – 15 Aralık 2021

Kampanya Detayları :
Kampanya 20 Kasım 2021 – 15 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 15 TL ve üzeri kampanyaya dahil Ülker Atıştırmalık Kek ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Acem Marketler’den (Acem Gıda İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Barış Gross Marketler’den (Barış Market İşletmeciliği Pazar Gıd. San ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Başdaş Marketler’den (Başdaş Marketçilik Gıda İnş. Tur. Eğitim Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Gürmar (Gürsan) Marketler’den (Gürsan Süt Ve Et Ürü. Besi. Gıda İnş. Ula.Tur. San. Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Hadim Avm – Merkez Marketler’den (Hadim Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özpolatoğlu Merkez Marketler’den (Özpolatoğlu Res.Market.Eml.Gıda Mad.İth.İhr.San.Tic A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Girginler Marketler’den (Girginler Süpermarket Gıd.San.Hay.Em.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Yolcu Kardeşler Marketler’den (Yolcu Kardeşler Gıda Tekstil İnşaat Ve Malzemeler)
Türkiye’deki tüm Tokat Erenler Gıda Marketler’den (Tokat Erenler Gıda Tarım Tem. Ambalaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Grosper (Seyhanlar) Marketler’den (Seyhanlar Market)
Türkiye’deki tüm Oruç Marketler’den (Birlik Gıda Ve İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’den (Şekerciler Market Gıda Konf. Kavafiye Tuh. Ve Paz. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Bravo Marketler’den (Bravo Aslan Market Gıda Yemek İnş. Pet. Nak. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Beyazel Marketler’den (Beyazel Market Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Biçen Marketler’den (Biçen Mağazacılık San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Irmaklar Marketler’den (Irmaklar Gıda San. Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Gökkuşağı Marketler’den (Gökkuşağı Gıda San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Oli Center Marketler’den (Oli Marketçilik Ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Sembol Center Marketler’den (Sembol Senter Marketçilik Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Vinmar Marketler’den (Teksinşaığa) (Vinmar Mağazacılık Gıda Marketçilik Teksinş.İth.İhr.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Cergibozanlar Marketler’den (Cergibozanlar Gıda İnş. Tic. Ve Paz. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Sistemli Avm Marketler’den (Sistemli Marketçilik Gıda Tur. Org. Özel Eğt. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Fiskomar Marketler’den (Fiskobirlik Entegre Fındık İşleme Tesis.San.Ve Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Sultan Gıda Marketler’den (Sultan Gıda Ve İhtiyaç Mad. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’den (Özkuruşlar Gıda San. Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Nuhmar Marketler’den (Nuhmar Gıda Ve İht. Mad. Day. Tük. Mal. İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Düzpaş Marketler’den (Düzpaş Gıda Konf. Ay. Tur. Sağ. Matb. Kuy. Orm. Ür. Paz. San. Ve Tic. A.Ş.)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle veya faturalarla katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 10 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.

Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinde kayıtlı cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.

Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kazanılan Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz.

Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 30 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Opet ve Ülker kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya son katılım 15.12.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kartların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren yakıt kartlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kişisel bilgileriniz işbirliği yapılan şirketler ile sunulan promosyon ve kampanyalardan haberdar olmanızı sağlamak, bu doğrultuda Çek Kazan ya da işbirliği yapılan şirketler tarafından e-posta, sms ve telefon ile sizlerle irtibat kurmak amacı ile kullanılabilir. Kampanyaya katılarak tüm bunlara açık onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, ve Opet Petrolcülük A.Ş. ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.’ni ve buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş. ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Acem Market’lerde”,
“Tüm Oli Center Market’lerde”,
“Tüm Başdaş Market’lerde”,
“Tüm Cergibozanlar Market’lerde”,
“Tüm Nuhmar Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Biçen Market’lerde”,
“Tüm Oruç Market’lerde”,
“Tüm Bravo Marketler’de”,
“Tüm Hadim Market’lerde”,
“Tüm Sultan Market’lerde”,
“Tüm Barış Gross Market’lerde”,
“Tüm Yolcu Kardeşler Market’lerde”,
“Tüm Gökkuşağı Market’lerde”,
“Tokat Erenler Süpermarket’te”,
“Tüm Sistemli AVM’lerde”,
“Tüm Sembol Marketler’de”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”,
“Tüm Özpolatoğlu Marketler’de”,
“Tüm Vinmar Marketler’de”,
“Tüm Girginler Marketler’den”,
“Tüm Irmaklar Gıda Marketler’de”,
“Tüm Beyazel Toptan Marketler’de”,
“Tüm Fiskobirlik Marketler’de”,
“Tüm Düzpaş Marketler’de”,
“Tüm Grosper (Seyhanlar) Marketler’de”