fbpx

Orkide Sıvı Yağ’dan 20 TL Para İadesi!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 120 TL ve üzeri 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Ayçiçek Yağı ve 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Mısır Yağı ürünleri alımına; 20 TL Para İadesi!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
05 Ocak 2022 – 05 Şubat 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 05 Ocak 2022 – 05 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Manisa’daki tüm marketler ve bu marketlerin online kanallarından tek fiş veya fatura üzerinde 120 TL ve üzeri 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Ayçiçek Yağı ve 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Mısır Yağı ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Manisa’daki tüm marketler ve bu marketlerin online kanallarında geçerlidir.

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş/fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir.

Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya, ödül stokları ile sınırlıdır ve ödül stoklarının bitimiyle kampanya sona erer.

Kampanyadan para iadesi kazanılabilmesi için fiş veya fatura ile minimum 120 TL ve üzeri 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Ayçiçek Yağı ve 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Mısır Yağı ürünü olması gerekmektedir.

Bu kampanyada bir tüketici bir fiş veya faturadan maksimum 20 TL para iadesi alabilecektir.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum bir defa katılabilir ve 1 (bir) kez Para İadesi ödülü kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir, kampanya şartlarına uyan 120 TL ve üzeri 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Ayçiçek Yağı ve 4 lt, 4.5 lt veya 5 lt Orkide Mısır Yağı ürünleri bulunan tek fişin veya faturanın 20 TL Para iadesi tüketicilere gönderilir.

İndirim bedeli, kampanya sonunda, uygulama içerisinde belirtilmiş olan IBAN numarasına GönderAl tarafından gerçekleştirilecektir. Para transferi gerçekleştirildikten sonra, GönderAl tarafından SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir.

Para iadesinin yapılabilmesi için tüketicinin uygulama içinden kampanyaya katılmadan önce fiş veya fatura gönderme ekranından talep edilen bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Para iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya bitiminde tüketicilere gönderilecektir.

Para iadesinin yapılabilmesi için kimlik ve IBAN bilgilerinin uygulama içerisinden doğru ve eksiksiz bildirimi tüketicinin sorumluluğundadır. Hatalı/yanlış bilgilerin beyan edilmesi halinde para iadesi yapılamaması durumundan Orkide ve Çek Kazan (Justsnap Teknoloji A.Ş) sorumlu değildir.

Para iadesi takas, devir, temlik edilmez ve herhangi bir başka hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kampanyaya son katılımı 05.02.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları)’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda, Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları) ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’ nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“İstanbul’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Ankara’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“İzmir’deki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Aydın’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Manisa’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”