fbpx

Elseve Wonder Water ürününden Memnun Kalmazsan Paran İade!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 1 adet L’Oreal Elseve Wonder Water ürünlerinden Memnun Kalmazsan Paran İade!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Mart 2022 – 31 Mart 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 01 Mart 2022 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 1 adet L’Oreal Elseve Wonder Water ürününden memnun kalmadığınız taktirde ürün ücreti iade edilecektir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’ndan ve www.watsons.com.tr’den (A.S. Watson Güzellik Ve Bakım Ürünleri Tic. Aş)
Türkiye’deki tüm Eve Mağazaları’ndan ve www.eveshop.com.tr’den (Eve Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Rossmann Mağazaları’ndan ve www.rossmann.com.tr’den (Dirk Rossmann Mağazacılık Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Cosmetica Mağazaları’ndan ve www.cosmetica.com.tr’den (Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir.

Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir ve 1 (bir) kez Para İadesi ödülü yapılabilir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura veya earşiv fatura sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan ve fiş, fatura veya e-arşiv faturasında kampanyalı ürün bulunan tüketicilere katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde uygulama içerisinde belirtilmiş olduğu IBAN numarasına ürün bedeli iadesini GönderAl tarafından gerçekleştirileceği bildirimi uygulama içinden gönderilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Para iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya katılımında sonra 10 gün içinde tüketicilere gönderilecektir.

Para transferi gerçekleştirildikten sonra, GönderAl tarafından SMS ile tarafınıza bilgi verilecektir.

Para iadesinin yapılabilmesi için tüketicinin uygulama içinden kampanyaya katılmadan önce fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderme ekranından talep edilen bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Para iadesinin yapılabilmesi için kimlik ve IBAN bilgilerinin uygulama içerisinden doğru ve eksiksiz bildirimi tüketicinin sorumluluğundadır. Tüketicinin eksik veya yanlış bilgi paylaşımı nedeniyle gerçekleşemeyen para iadelerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Para iadesi takas, devir, temlik edilmez ve herhangi bir başka hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kampanyaya son katılımı 31.03.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

L’Oreal kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ‘nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda, L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Cosmetica Mağazaları’nda”,
“Tüm Eve Mağaza’larında”,
“Tüm Watsons Mağazaları’nda”,
“Tüm Rossmann Mağazaları’nda”,
“www.watsons.com.tr ‘de”,
“www.eveshop.com.tr ‘de”,
“www.rossmann.com.tr ‘de”,
“www.cosmetica.com.tr ‘de”