fbpx

Çek Kazan’dan Vespa Piaggio GTS125 Çekiliş Bileti Hediye!

Kampanya Hakkında :
01 Mart 2022 – 16 Mart 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından ayrı ayrı fiş, fatura veya earşiv faturalarla 2 (iki) adet 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat, Kırtasiye, Elektronik ve benzeri ürün alışverişine Vespa Piaggio GTS125 Çekiliş Bileti Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Mart 2022 – 16 Mart 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 01 Mart 2022 – 16 Mart 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından ayrı ayrı fiş, fatura veya e-arşiv faturalarla 2 (iki) adet 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat, Kırtasiye, Elektronik ve benzeri ürün alışverişlerinin ürün bilgisi içiren fiş, fatura veya e-arşiv faturasını gönderen herkes katılabilir.

Kampanya kapsamında ayrı ayrı iki adet 100 TL ve üzeri alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasını yükleyen tüketicilere https://piyangosepeti.com.tr/cekilisler/detay/1251/5 adresinde yer alan Vespa Piaggio GTS125 çekiliş Bileti verilecektir.

Çekilişle ilgili detaylı bilgi için https://piyangosepeti.com.tr/cekilisler/detay/1251/5 adresinde yer alan Vespa Piaggio GTS125 çekilişi “Çekiliş Açıklaması” bölümünden ulaşılabilmektedir.

Bu çekiliş, Milli Piyango İdaresi güvencesiyle Piyango Sepeti tarafından düzenlenmektedir.

Her 2 (iki) adet 100 TL tutarında fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet çekiliş bileti kazanılmaktadır.

Kampanyaya başarılı katılım sağlayan tüketicilere çekiliş bileti numarasını Uygulama – Ödüllerim kısmından görebilirler.

Fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde alışverişi yapılan ürün bilgisinin yer alması gerekmektedir. Genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile katılım sağlanamaz.

Kampanyaya katılmadan önce adres – ad soyad ve TCKN bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

İstenilen bilgilerin eksiksiz girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır.

Eksik girilen bilgilerden kaynaklanacak hiç bir zararlarda Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu kampanyaya katılarak tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

“Muhtelif Ürün” veya “Temizlik Ürünü” veya “Kozmetik” veya “Giyim” veya “Hizmet” “Gıda” “Kırtasiye” vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş- fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılım sağlansa dahi çekiliş bileti kazanılamaz.

Kampanya sadece alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturalarda geçerli olup, abonelik içeren (elektrik, su, doğalgaz, telefon veya televizyon vb) restoran yemek ve akaryakıt oto gaz ve benzeri fiş, fatura veya e-arşiv faturalar kabul edilmeyecektir, kampanyaya katılınsa dahi çekiliş bileti kazanılamayacaktır.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Bu kampanyaya her bir tüketici kampanya boyunca ayrı ayrı iki adet 100 TL ve üzeri alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturası ile istediği kadar katılabilir. Katlarında hak tanımlaması yapılmayacaktır.

Kampanya 2500 adet çekiliş bileti stoğu ile sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturalarını yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Mali değeri olmayan belgeler (yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi veya fatura veya e-arşiv faturasının kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura/e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş-fatura-e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Alışveriş yapılan ürünlerin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilerek veya yükleme seçeneklerinden biri kullanılarak uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek kazan içinde farklı kampanyalarda kullanılan fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ile bu kampanyaya katılım sağlanamaz.

Kampanya çekiliş bileti diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya sitede bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Kampanyaya son katılımı 16.03.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlanamaz.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş . Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri -çekiliş haklarını iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul
Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi her iki adet 100 TL ve üzeri tutarındaki fiş/fatura/e-arşiv fatura ile bir adet çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

Kampanyaya özendirici madde içerikli (tütün ve tütün mamulleri, alkol ürünleri vb) fiş veya faturalarla katılım sağlanamaz, katılım yapılsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen hediye çekleri hiçbir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda, çekiliş bileti kodundan kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
Çekiliş ile ilgili tüm soru ve bilgi talebi Piyango sepeti ile iletişime geçerek bilgi alınabilmektedir.

Çekilişin yapılması, sonucunun açıklanması, talihlilere ulaşılarak ikramiye hakkında bilgi verilmesi ve diğer tüm çekiliş işlemlerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumlu değildir. Bu madde de belirtilen işlemlerin her hangi birinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumlu değildir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”