fbpx

Axe Deodorant’tan 30 TL değerinde Decathlon Hediye Kartı!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 2 adet Axe Deodorant ürünleri alışverişine; 30 TL değerinde Decathlon Hediye Kartı Kazan!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
28 Mart 2022 – 01 Mayıs 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 28 Mart 2022 – 01 Mayıs 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Rossmann Mağazaları’nda ve www.rossmann.com.tr’ den tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 2 adet Axe Deodorant ürünleri alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Rossmann Mağazaları’ndan ve www.rossmann.com.tr’ den (Dirk Rossmann Mağazacılık Ticaret Limited Şirketi)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanya boyunca bir kişi maksimum 1 (bir) defa kampanyaya katılabilir ve 1 (bir) adet ödül kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere Decathlon mağazalarında ve www.decathlon.com.tr web sayfasında kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 30 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye Kart kod numarası uygulama içerisinden gönderilir.

Decathlon web sitesi (www.decathlon.com.tr) üzerinden kullanılan dijital hediye kart kodlarının kullanılabilmesi için hem web sitesinin ödeme adımında “Decathlon Hediye Kartı” alanına 16 (on altı) haneli kodun hem de “PIN KODU” alanına 4 (dört) haneli güvenlik numarasının yazılması gereklidir. 4 (dört) haneli kod uygulama içerisinden gönderilen ödül kuponunda ayrıca belirtilmektedir.

Decathlon dijital hediye kart kodu ile yapılan alımlardan vazgeçilmesi durumunda yalnızca ürün değişimi yapılabilmektedir, herhangi bir nakit iade söz konusu olamaz.

Decathlon Mağazalarından yapılan alışverişlerde 16 (on altı) haneli dijital hediye kart kod numarası yeterli olup, güvenlik kodu belirtmeye ihtiyaç bulunmamaktadır.

Her bir ödül kod numarası tek kullanımlıktır, tek seferde kullanılmalıdır, parçalı olarak kullanılamaz.

Kampanya ödül kodları birleştirilemez.

Decathlon Dijital hediye kart kodları mağazalarda uygulama içerisinden gönderilen kod numarası belirtilerek kullanılmaktadır.

Decathlon web (www.decathlon.com.tr) sayfasındaki kullanımlar için dijital hediye kart kod numarası ve güvenlik numarası ile birlikte işlem yapılması gerekmektedir.

Decathlon Dijital Hediye kart kodu kullanımı sırasındaki sorunların çözümü için Çek Kazan uygulaması destek birimine başvurularak bilgi alınabilir.

Kampanyaya son katılım 01.05.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Decathlon veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya katılım kodları ve hediye ödül kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasının orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturaların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş, fatura veya e-arşiv fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, fiş, fatura veya e-arşiv ile ürün görseli talep etme ve kullanıcıdan fiş, fatura veya e-arşiv faturası fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Unilever ve Justsnap Teknoloji A.Ş.de saklıdır.

Unilever ve Decathlon dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Decathlon sorumlu değildir.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti’ nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti’nin gizlilik politikasına https://goo.gl/NU1R9b adresinden ulaşabilirsiniz.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. çalışanları ve 17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Rossmann Mağazaları’nda”,
“www.rossmann.com.tr ‘de”