fbpx

FritoLay’dan 20 TL değerinde Trendyol Cüzdan Çeki Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde veya ayrı ayrı 50 TL ve üzeri Lay’s, Ruffles, Doritos, Cheetos veya Çerezza ürünlerinden alan herkese; 1 adet; www.trendyol.com internet sitesinde geçerli 20 TL değerinde Trendyol Cüzdan Çeki Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
11 Nisan 2022 – 25 Nisan 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 11 Nisan 2022 – 25 Nisan 2022 tarihleri arasında ve kampanya detaylarında belirtilen kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde veya ayrı ayrı 50 TL ve üzeri Lay’s, Ruffles, Doritos, Cheetos veya Çerezza ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Aybimaş Marketler’den (Aybimaş Tanzim Gıda İmalat San. Ve Tic. Ltd Şti.)
Türkiye’deki tüm Özyaydın Marketler’den (Özaydın Nak.Tic.San.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Gimat Marketler’den (Etpa Hayv.Gıda Ltd.Şti.(Yozgat Gimat Market))
Türkiye’deki tüm Güreller Marketler’den (Güreller Otom.Gıd.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.-Çaldıran)
Türkiye’deki tüm Altınışık Marketler’den (Altınışık Gıda-2)
Türkiye’deki tüm Nev Gıda Marketler’den (Nev Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Durmazlar Marketler’den (Durmazlar Gıda Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Md Mandalin Marketler’den (Md. Mandalin Market Gıda Mob.İnş.Turz.Day.Tük.San.)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’den (Şekerciler Gıda Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm City Gros (Gülmar) Marketler’den (Gülmar Gıda San.Tic.Tahh.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Birkan Kırt. Marketler’den (Birkan Kırtasiye Gıda Tekstil San.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Başkent Gross Marketler’den (Başkent Gross Market Gıda A.Ş)
Türkiye’deki tüm Öğütler Marketler’den (Öğütler Gıda Tic.Paz.San. Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Gross On2 Marketler’den (On2 Gross-Osman Tuğrul Gıda San Ve Tıc A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Damla Süpermarketler’den (Damla Market ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. )
Türkiye’deki tüm İyigün Marketler’den (İyi Gün Gıda İhtiyaç Maddeleri Lojistik Sanayi Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Acem Marketler’den (Acem Gıda İnş.Tur.Ve Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Alternatif Marketler’den (Alternatif Amb.Gıd.(Buca)İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Anıllar Marketler’den (Anıllar Gıda Ve Iht.Md.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Aras Gross Toptan Marketler’den (Arasoğulları)
Türkiye’deki tüm Avcı Marketler’den (Avcı Marketçilik Gıda Tur. Hay. İnş.San. ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Başdaş Marketler’den (Başdaş Day. Tük. Malları Gıda San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Beskardesler Marketler’den (Beşkardeşler Mar.Gıda San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Bornova Marketler’den (Hakan Toraman)
Türkiye’deki tüm Buharar Marketler’den (Buharalılar)
Türkiye’deki tüm Çtn Marketler’den (Ç.T.N. Tarım Gıda Mad.San.Tic.Ltd.Şti.(Organize))
Türkiye’deki tüm Depom Marketler’den (Depo Koz. Res.Kaf.Gıd.Koz. Otom.İnş.Tur.Santic.Ltd.Şti – Merkez)
Türkiye’deki tüm Fikret Marketler’den (Fırat Avm, -> Fikret Toraman)
Türkiye’deki tüm Furpa Marketler’den (Furpa Gıda Tekstil Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited .)
Türkiye’deki tüm Haknur Marketler’den
Türkiye’deki tüm Halk Marketler’den
Türkiye’deki tüm Kısmet Marketler’den (Kısmet Çiftliği -> Kısmet Çiftliği Arıcılık Inş Ve Gıda San.Tıc.Ltd.Ştı.)
Türkiye’deki tüm Oktay Marketler’den (Tuğra Center-Oktay Topalova)
Türkiye’deki tüm Özkayalar Marketler’den (Özkayalar Market – Yılmaz Özkaya)
Türkiye’deki tüm Özuygar Marketler’den (Uygar Avm, -> Özuygar . Tıc. Ltd. Stı.)
Türkiye’deki tüm Sarıkaya Marketler’den (Sarıkaya Mağazaları Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Şura Marketler’den (Şura Marketcilik Gıda San. ve Tic. Ltd. Sti)
Türkiye’deki tüm Uğur Marketler’den (Uğur Mark.Gıda.İnş.Th.Pet.Mad.San.Tur.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Anpa Gross Marketler’den (Anpa Petrol Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti.)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile katılabilir, 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fiş, fatura veya e-arşiv faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fiş, fatura veya e-arşiv faturaları ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 1 (bir) ay geçerli; 1 adet 20 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki indirim kodu (Cüzdan kodu) uygulama içerisinden gönderilir.

Cüzdan kodu kullanımı için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir. Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, aktifleştirmesi ve kodları www.trendyol.com adresinden “Trendyol Cüzdanım” kısmındaki adımlar takip edilerek ilgili alana girilmesi ve kod yüklemesi yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında verilen kodlar “Trendyol Cüzdan kodu” olup ödeme sayfasında çıkan “İndirim Kodu Gir” kısmında geçerli değildir. Cüzdan kodu aktifleştirilme işlem sadece web sitesi üzerinden yapılmaktadır, Trendyol uygulamasından kod aktifleştirilmesi yapılamamaktadır.

Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için kargo dahil sepet tutarı ile cüzdan bakiyesinin aynı olması veya Cüzdan bakiyesinin sepet bakiyesinden fazla olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi sepet bakiyesinden az ise ödeme sayfasında “Cüzdandan ödeme yap” seçeneği çıkmamaktadır.

Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi www.trendyol.com adresinden veya Çek Kazan “Uygulama – Daha Fazla – Destek – Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek talep oluşturarak alınabilir.

Cüzdan kodları Trendyol Hızlı Market, Trendyol Yemek kısımlarında ve Cüzdan kodları altın, cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.

Kampanya kodları tek kullanımlıktır, kodları birleştirilemez.

Ödül kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle geçerlidir.

Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. İndirim kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.

Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Kampanyaya son katılım 25.04.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Trendyol ve PepsiCo kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İndirim kodu kullanım detaylarına www.trendyol.com internet sitesinden ulaşılabilir. Hediye kodu kullanım problemleri için Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0212 331 0200 ‘den ve Trendyol internet sayfası https://www.trendyol.com/Yardim/Sorular?liveChat=True linkinden destek alınabilir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye kodlarına ilişkin DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, fiş, fatura veya e-arşiv ile ürün görseli talep etme ve kullanıcıdan fiş, fatura veya e-arşiv faturası fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. ve Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Acem Market’lerde”,
“Tüm Başdaş Market’lerde”,
“Tüm Uğur Market’lerde”,
“Tüm NevGross Market’lerde”,
“Tüm Öğütler Market’lerde”,
“Tüm Anpa Gross Marketler’de”,
“Tüm Furpa Marketler’de”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”,
“Beşkardeşler Marketler’de”,
“Tüm Güreller Marketler’de”,
“Tüm MD. Mandalin Marketler’de”,
“Tüm Gimat Gross Marketler’de”,
“Tüm Avcı Marketler’de”,
“Tüm Fırat Avm Marketler’de (Fikret Toprak)”,
“Tüm Altınışık Marketler’de”,
“Tüm İyi Gün Gross Marketler’de”,
“Tüm Anıllar Gıda Marketler’de”,
“Tüm Sarıkaya Mağazaları Gıda Markerler’de”,
“Tüm Şura Gıda Marketler’de”,
“Tüm Özaydın Marketler’de”,
“Tüm Durmazlar Marketler’de”,
“Tüm Aybimaş Marketler’de”,
“Tüm Özkayalar Marketler’de”,
“Tüm Başkent Gross Marketler’de”,
“Tüm Alternatif Marketler’de”,
“Tüm Birkan Süpermarketler’de”,
“Tüm Kısmet Çiftliği Marketler’de”,
“Tüm Bornova Avm Marketler’de”,
“Tüm Uygar Avm Marketler’de”,
“Tüm City Gross (Gülmar) Toptan Marketler’de”,
“Tüm Buhara Marketler’de”,
“Tüm Ç.T.N Tarım Gıda Marketler’de”,
“Tüm Gross On2 Marketler’de”,
“Tüm Damla Süpermarketler’de”,
“Tüm Aras Toptan Marketler’de”,
“Tüm Depom Marketler’de”,
“Tüm Haknur Marketler’de”,
“Tüm Halk Marketler’de”,
“Tüm Oktay Marketler’de”