fbpx

Orkide Yağ’dan 25 TL değerinde Çiçek Sepeti Hediye Çeki!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 2 adet Orkide Ayçiçek Yağı veya Orkide Mısır Yağı ürünleri alımına; 25 TL değerinde Çiçek Sepeti Hediye Çeki!
Kampanya koşulları, yükümlülükler ve ödül kullanım bilgileri için kampanya detaylarının devamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
25 Nisan 2022 – 15 Mayıs 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 25 Nisan 2022 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya tüm marketler ve bu marketlerin online kanallardan tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 2 adet Orkide Ayçiçek Yağı veya Orkide Mısır Yağı ürünleri ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYADA GEÇERLİ OLAN ÜRÜNLER;
Orkide Ayçiçek Yağı 1 lt
Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt
Orkide Mısır Yağı 1 lt
Orkide Mısır Yağı 2 lt

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya tüm marketler ve bu marketlerin online kanallarda geçerlidir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz

Kampanya boyunca bir kişi maksimum sadece 2 (iki) defa ayrı ayrı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fiş, fatura veya e-arşiv faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fiş, fatura veya e-arşiv faturaları birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasını yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere; 1 (bir) ay geçerli 25 TL değerinde Çiçek Sepeti Hediye Çeki kazanacaktır. Kazanılan 25 TL değerinde Çiçek Sepeti Hediye Çeki kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir.

Çiçek Sepeti Hediye Çeki kupon kodu sadece ‘Rozetli’ ürünlerde geçerlidir. Rozetli ürünlere; https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler web sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan, www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan ‘İndirim Kodu’ alanına şifrenizi yazarak faydalanabilirsiniz.

Gönderiler, Çiçek Sepeti’nin; Türkiye genelinde gönderim yaptığı şehir için geçerlidir.

Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi rica edilir.

Kampanya ödül kodları birleştirilemez, parça parça kullanılamaz.

Ödül kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle geçerlidir.

Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Kampanyaya son katılım 15.05.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Çiçek Sepeti hediye çeki kullanımı için 0850 222 0079 Çağrı Merkezi’nden destek alınabilir.

Orkide Yağ ve Çiçek Sepeti kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren ödülün yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ödül puanlarına ilişkin Çiçek Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya katılım kodları, hediye indirim kodları ve yakıt puanları nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasının orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş, fatura veya e-arşiv fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, fiş, fatura veya e-arşiv ile ürün görseli talep etme ve kullanıcıdan fiş, fatura veya e-arşiv faturası fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları) ve Çiçek Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Çiçek Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş, Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları) ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Çiçek Sepeti İnternet Hizmetleri A.Ş. ve Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş. (Orkide Yağları) ‘nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“İstanbul’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Ankara’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“İzmir’deki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Antalya’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”,
“Bursa’daki tüm Marketler, Mağazalar ve Online Kanallardan”