fbpx

Çek Kazan’dan 400 Kişiye beIN Connect Eğlence Paketi Hediye!

Kampanya Hakkında :
22 Nisan 2022 – 22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat ve benzeri ürün alışverişlerinin ürün bilgisi içiren 3 adet fiş, fatura veya e-arşiv faturasını gönderen ilk 400 kişiye; beIN Connect Eğlence Paketi Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
22 Nisan 2022 – 22 Mayıs 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 22 Nisan 2022 – 22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat ve benzeri ürün alışverişlerinin ürün bilgisi içiren 3 (üç) adet fiş, fatura veya e-arşiv faturasını gönderen herkes katılabilir.

Fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde alışverişi yapılan ürün bilgisinin yer alması gerekmektedir. Genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile katılım sağlanamaz.

Üç (3) adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir adet çekiliş hakkı kazanılmaktadır.

“Muhtelif Ürün” veya “Temizlik Ürünü” veya “Kozmetik” veya “Giyim” veya “Hizmet” “Gıda” vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler veya faturalar ile kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya sadece alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturalarda geçerli olup, abonelik içeren (elektrik, su, doğalgaz, telefon veya televizyon), restoran yemek ve akaryakıt otogaz fiş, fatura veya e-arşiv fatura kabul edilmeyecektir, kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamayacaktır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Bu kampanyaya her bir tüketici kampanya boyunca ayrı ayrı 100 TL ve üzeri göndereceği 3 alışveriş fişi, fatura veya e-arşiv fatura ile istediği kadar katılabilir. Katlarında hak tanımlaması yapılmayacak olup her 3 fiş, fatura veya e-arşiv fatura için bir hak verilecektir.

Kampanyada belirlenecek toplam 400 şanslı kişiye ödül verilecektir. 400 adet olan ödül, 3 adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderen ilk 400 katılım için verilecektir.

Kazanılan ödül başka bir ödül kodu veya tutarı ile değiştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasının yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Mali değeri olmayan belgeler (yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura kopyası, bilgi fişi, faturası veya e-arşiv faturası ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

“Muhtelif Ürün” veya “Temizlik Ürünü” veya “Kozmetik” veya “Giyim” veya “Hizmet” “Gıda” vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım olsa dahi ödül kazanılamaz.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Alışveriş yapılan ürünlerin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilerek veya yükleme seçeneklerinden biri kullanılarak uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Her satış fiş, fatura veya e-arşiv faturası ayrı olarak değerlendirilecektir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek kazan içinde farklı kampanyalarda kullanılan fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ile bu kampanyaya katılım sağlanamaz.

Kampanyada verilen beIN Connect Eğlence Paketi ödül kodları 17.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Ödül kazanan kişiler 23.05.2022 mesai bitimine kadar https://cekkazan.com.tr/duyurular/ adresinde ve Çek Kazan App’inde duyurulacaktır. Bu duyuru dışında kazanan tüketicilere başka bir bilgilendirme yapılmayacak duyurular tebliğ için yeterli sayılacaktır.

Kazanan tüketicilere ödülü Uygulama – Ödüllerim kısmına dijital kod olarak tanımlanacaktır.

Ödül kodu hesaba tanımlandıktan sonra kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodlar hakkında hiçbir hak talep edilemez.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Ödül kodları tek kullanımlıktır. Ödül kullanımları ile yapılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya sitede bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez.

17.06.2022 tarihinden sonra beIN Connect Eğlence Paketi hediye kodları geçersiz olacaktır.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ödül kodlarına ilişkin Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Kampanyaya son katılımı 22.05.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş . Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş, fatura veya e-arşiv fatura ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş, fatura veya e-arşiv fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Kampanyaya özendirici madde içerikli (tütün ve tütün mamulleri, alkol ürünleri) fiş, fatura veya e-arşiv faturaları ile katılım sağlanamaz, katılım yapılsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fiş, fatura veya e-arşiv fatura fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen hediye çekleri hiçbir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda ödül kodundan kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

8 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online Kanallarından”