fbpx

L’Oreal Paris’ten 50 TL değerinde Biletix Hediye Kart Kodu Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 250 TL ve üzeri L’Oréal Paris makyaj ürünleri alışverişine; 50 TL değerinde Biletix Hediye Kart Kodu Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Haziran 2022 – 30 Haziran 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 01 Haziran 2022 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde 250 TL ve üzeri L’Oréal Paris makyaj ürünleri alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve bu mağazaların online mağazalarında geçerlidir. Tek bir (1) fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI
Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’ndan ve www.watsons.com.tr’ den (A.S. Watson Güzellik Ve Bakım Ürünleri Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Rossmann Mağazaları’ndan ve www.rossmann.com.tr’ den (Dirk Rossmann Mağazacılık Tic. Ltd Şti)
Türkiye’deki tüm Eve Mağazaları’ndan ve www.eveshop.com.tr’ den (Eve Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Cosmetica Mağazaları’ndan ve www.cosmetica.com.tr’ den (Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fiş, fatura, e-arşiv fatura kopyası, bilgi fiş, fatura, e-arşiv fatura ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura, e-arşive fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura, e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla ayrı ayrı fiş, fatura veya e-arşiv faturalarla 2 (iki) defa kampanyaya katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fiş, fatura veya e-arşiv fatura birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen satış fiş, fatura veya e-arşiv faturaları sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilerek kampanya şartlarına uyan tüketicilere kampanya katılım tarihinden itibaren 1 ay geçerli; 50 TL değerinde Biletix Hediye Kart kodu uygulama içerisinden gönderilir.

Biletix Hediye Kart kodlarının kullanım koşulları ve Biletix Hediye Kart Kullanım Sözleşme detayları www.biletix.com/hediyekart sayfasında yer almaktadır.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Kampanyaya son katılım 30.06.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura veya e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Hediye Çeki Kullanım Koşulları http://www.biletix.com/hediyekartsayfasında belirtilmiştir.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz hediye kupon hakkı içeren kodlara ilişkin Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

L’Oreal ve Biletix kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturasının orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş, fatura ve e-arşiv faturaların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş, fatura veya e-arşiv fatura fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş, fatura veya e-arşiv fatura gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fiş, fatura veya e-arşiv faturanın fiziksel olarak posta ile göndermesini ve satın alınan ürünün fotoğrafını istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, ,L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş ve Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş., L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Tic. A.Ş.’nin ve ,L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden JustsnapTeknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Cosmetica Mağazaları’nda”,
“Tüm Eve Mağaza’larında”,
“Tüm Watsons Mağazaları’nda”,
“Tüm Rossmann Mağazaları’nda”,
“www.watsons.com.tr ‘de”,
“www.eveshop.com.tr ‘de”,
“www.rossmann.com.tr ‘de”,
“www.cosmetica.com.tr ‘de”