fbpx

Biletinial’dan 100 TL değerinde Yaz Konserleri İndirim Kodu Kazanma Şansı!

Kampanya Hakkında :
27 Mayıs 2022 – 08 Haziran 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat ve benzeri ürün alışverişine; 100 TL değerinde Yaz Konserleri İndirim Kodu Kazanma Şansı
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
27 Mayıs 2022 – 08 Haziran 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 27 Mayıs 2022 – 08 Haziran 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online satış noktalarından 100 TL ve üzeri Giyim, Gıda, Temel İhtiyaç, Kozmetik, Temizlik, Kişisel Bakım, Hırdavat ve benzeri ürün alışverişlerinin ürün bilgisi içeren 1 (bir) adet fiş, fatura, e-arşiv fatura gönderen herkes katılabilir.

Fiş, fatura, e-arşiv fatura üzerinde alışverişi yapılan ürün bilgisinin yer alması gerekmektedir. Genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura, e-arşiv fatura ile katılım sağlanamaz.

Kişi, çekilişe istediği kadar katılım sağlayabilir. Tek bir adet fiş, fatura, e-arşiv fatura ile bir adet katılım sağlanır.

“Muhtelif Ürün” veya “Temizlik Ürünü” veya “Kozmetik” veya “Giyim” veya “Hizmet” “Gıda” ve benzeri şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ile kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamaz.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Alışveriş yapılan ürünlerin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura fotoğrafı çekilerek veya yükleme seçeneklerinden biri kullanılarak uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Kampanya sadece alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturalarında geçerli olup, abonelik içeren (elektrik, su, doğalgaz, telefon veya televizyon vb) , restoran yemek ve akaryakıt otogaz, vb. fiş, fatura, e-arşiv faturalar kabul edilmeyecektir, kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamayacaktır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fiş, fatura, e-arşiv fatura kopyası, bilgi fiş, fatura, e-arşiv fatura sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Tüketicilerin, alışveriş fiş, fatura, e-arşiv faturalarını yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

İstenilen bilgilerin eksiksiz girilmesi tüketicinin sorumluluğundadır.

Bu kampanyaya her bir tüketici kampanya boyunca 100 TL ve üzeri göndereceği her alışveriş fiş, fatura, e-arşiv fatura ile istediği kadar katılabilir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

İndirim Kodu sadece ‘İstanbul Yaz Konserlerinde’ geçerlidir.

100 TL değerinde Biletinial Vadi İstanbul konseri indirim kodu kullanabilmek için; www.biletinial.com adresinden üyelik açılması ve şehir seçimi yapılması gerekmektedir.

Üye olunduktan sonra; ‘Biletini Ara’ kısmından ‘Yaz Konserleri’ yazıp, etkinlik grubundan ‘Biletinial Yaz Konserleri’ ne tıklayıp, katılmak istediğiniz sanatçının konserini seçiyor, seçilen konserin üzerine tıklayıp ‘Biletini Al’ adımını takip ederek konser tarihini ve koltuk seçimi yaptıktan sonra ‘Şimdi Öde’ tıklayarak ödeme sekmesinde ‘Kupon Kullan’ kutusuna indirim kodunu girerek kodunuzu kullanabiliyor.

Biletinial Yaz Konserleri indirim kodu bir bilet indirimi sağlanabilir.

Her sepette tek bir kod kullanımı yapılabilir, indirim kodları birleştirilemez.

İndirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

İndirim kodunun kullanıldığında iptal veya iade yapılması durumlarında indirim kodu geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya son katılımı 08.05.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş, fatura, e-arşiv fatura yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Biletinial ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyada verilen Biletinial Yaz Konserleri indirim kodları 17.06.2022 (23:59) tarihine kadar geçerlidir.

Son kullanım tarihinden sonra, kullanılmayan indirim kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Yaz konserleri indirim kodu kullanımı için www.biletinial.com adresinden destek alınabilir.

Ödül kazanan kişiler 09.06.2022 mesai bitimine kadar https://cekkazan.com.tr/duyurular/ adresinde ve Çek Kazan App’inde duyurulacaktır. Bu duyuru dışında kazanan tüketicilere başka bir bilgilendirme yapılmayacak duyurular tebliğ için yeterli sayılacaktır.

Kazanan tüketicilere ödülü Uygulama – Ödüllerim kısmına dijital kod olarak tanımlanacaktır.

Ödül kodu hesaba tanımlandıktan sonra kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodlar hakkında hiçbir hak talep edilemez.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Eksik girilen bilgilerden kaynaklanacak hiç bir zararlarda Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’ nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu kampanyaya katılarak tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

“Muhtelif Ürün” veya “Temizlik Ürünü” veya “Kozmetik” veya “Giyim” veya “Hizmet” “Gıda” “Kırtasiye” vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş,fatura veya e-arşiv fatura ile kampanyaya katılım sağlansa dahi çekiliş bileti kazanılamaz.

Kampanya sadece alışveriş fiş, fatura veya e-arşiv faturalarda geçerli olup, abonelik içeren (elektrik, su, doğalgaz, telefon veya televizyon vb) restoran yemek ve akaryakıt oto gaz ve benzeri fiş, fatura veya e-arşiv faturalar kabul edilmeyecektir, kampanyaya katılınsa dahi çekiliş bileti kazanılamayacaktır.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanya çekiliş bileti diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş . Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri -çekiliş haklarını iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş, fatura veya e-arşiv faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş, fatura veya e-arşiv fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi her iki adet 100 TL ve üzeri tutarındaki fiş/fatura/e-arşiv fatura ile bir adet çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

Kampanyaya özendirici madde içerikli (tütün ve tütün mamulleri, alkol ürünleri vb) fiş veya faturalarla katılım sağlanamaz, katılım yapılsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen hediye çekleri hiçbir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda, çekiliş bileti kodundan kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
Çekiliş ile ilgili tüm soru ve bilgi talebi Piyango sepeti ile iletişime geçerek bilgi alınabilmektedir.

Çekilişin yapılması, sonucunun açıklanması, talihlilere ulaşılarak ikramiye hakkında bilgi verilmesi ve diğer tüm çekiliş işlemlerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumlu değildir. Bu madde de belirtilen işlemlerin her hangi birinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş sorumlu değildir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Türkiye’deki tüm zincir Mağaza, Market veya Online Kanallarından”