fbpx

L’Oreal Paris Men Expert’ten 50 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye Kartı!

Kampanya Hakkında :
www.hepsiburada.com ‘dan kampanyaya dahil L’Oreal Paris Men Expert ürün alışverişi yapan ve paket içinden çıkan promosyon kodunu kampanyaya giren herkese; 1 adet; 50 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye Kartı!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
17 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022

Kampanya Detayları :
Kampanya 17 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında www.hepsiburada.com ‘dan tek seferde seçili L’Oreal Paris Men Expert ürün setlerinden alan yapan herkes katılabilir. Ödül kazanılabilmesi için ürün paketinde gönderilen promosyon kartında yer alan kodunun uygulama içinden girilmesi gerekmektedir. Kampanya sadece www.hepsiburada.com’ da geçerlidir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Kampanya www.hepsiburada.com’ da geçerlidir.

Kampanyaya dahil ürün setlerine linkten ulaşabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/magaza/loreal-turkiye?siralama=enyeni

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, promosyon kodunu eksik veya hatalı girmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için; kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının App Store, Google Play Store veya Gallery Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek ürün ile birlikte gönderilen promosyon kodunun girilmesi gerekmektedir.

Uygulamada bulunan market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Her promosyon kodu ayrı olarak değerlendirilecek olup promosyon kodları birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Her alışverişte 2 (iki) adet kazanım olacaktır, bir müşteri her 2’li L’Oreal Paris Men Expert Setleri alışverişinde 2 (iki) adet kod kazanabilir.

Bir müşteri farklı alışverişlerde kod kazanmak kaydıyla birden fazla kez katılım gösterebilir.

Tüketicilerin, alışveriş promosyon kodunun tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulamasına girilen promosyon kodları sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere; 1 (bir) ay geçerli 50 TL değerinde Decathlon Dijital Hediye Kart kodu uygulama içerisinden gönderilir.

Decathlon web sitesi (www.decathlon.com.tr) üzerinden kullanılan dijital hediye kart kodlarının kullanılabilmesi için hem web sitesinin ödeme adımında “Decathlon Hediye Kartı” alanına 16 (on altı) haneli kodun hem de “PIN KODU” alanına 4 (dört) haneli güvenlik numarasının yazılması gereklidir. 4 (dört) haneli kod uygulama içerisinden gönderilen ödül kuponunda ayrıca belirtilmektedir.

Decathlon dijital hediye kart kodu ile yapılan alımlardan vazgeçilmesi durumunda yalnızca ürün değişimi yapılabilmektedir, herhangi bir nakit iade söz konusu olamaz.

Decathlon Mağazalarından yapılan alışverişlerde 16 (on altı) haneli dijital hediye kart kod numarası yeterli olup, güvenlik kodu belirtmeye ihtiyaç bulunmamaktadır.

Her bir ödül kod numarası tek kullanımlıktır, tek seferde kullanılmalıdır, parçalı olarak kullanılamaz.

Kampanya ödül kodları birleştirilemez.

Decathlon Dijital hediye kart kodları mağazalarda uygulama içerisinden gönderilen kod numarası belirtilerek kullanılmaktadır.

Decathlon web (www.decathlon.com.tr) sayfasındaki kullanımlar için dijital hediye kart kod numarası ve güvenlik numarası ile birlikte işlem yapılması gerekmektedir.

Decathlon Dijital Hediye kart kodu kullanımı sırasındaki sorunların çözümü için Çek Kazan uygulaması destek birimine başvurularak bilgi alınabilir.

Kampanyaya son katılım 31.07.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden promosyon kodu yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye kodlarına ilişkin (Decathlon )Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş promosyon kodunun orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm promosyon kodların ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen promosyon kodları Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte promosyon kodu düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet promosyon kodu ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya promosyon kodu gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fiş fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda L’Oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş. ve Turksport Spor Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti ‘nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’ nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“www.hepsiburada.com”