fbpx

Eti Alasko Frigo’dan Dev Çekiliş

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 1 adet Alaska Frigo (Sütlü, Bitter, Antep Fıstıklı, Karamel, Mozaik) ürün alımına; Çekilişle 2 kişiye LG 55SM8200 55″ 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV (değeri: 6.699,00 TL), 2 kişiye IKEA Norsborg 2’li uzanma koltuğu (değeri: 4.436,80 TL), 3 kişiye LG Q60 Cep Telefonu (değeri: 2.499,00 TL), 20 kişiye Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi (değeri: 507,51 TL), 50 kişiye 100,00 TL değerinde D&R Hediye Çeki (15.01.2020 tarihine kadar D&R mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.), 50 kişiye 100,00 TL değerinde Yemek Sepeti Hediye Çeki (15.11.2019-15.01.2020 tarihleri arasında www.yemeksepeti.com internet sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.), 75 kişiye Digiturk Play 3 Aylık Eğlence Paketi (değeri: 74,70 TL), 60 kişiye Madame Coco Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike(değeri: 59,99 TL) kazanma şansı!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
22 Ağustos 2019 – 30 Eylül 2019

Kampanya Detayları :
Bu kampanya Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 09.08.2019 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.7655 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

22.08.2019(Saat:09:00)-30.09.2019(Saat22:00) tarihleri arasında aşağıda belirtilen satış noktalarından yer alan marketlerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait Alaska Frigo (Sütlü, Bitter, Antep Fıstıklı, Karamel, Mozaik) ürünlerinden herhangi birinden 1 adet ürün alan alan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Burda Marketler’de Burda Marketçilik San. ve Tic. A.Ş.
Çağrı Marketler’de Çağrı Gıda Tem. Mad. İnş. San. ve Tic. A.Ş
Çetinkaya Marketler’de ÇGS Çetinkaya Giyim San. Ve Tic. A.Ş
Dörtler Marketler’de Dörtler Tüketim ve Gıda Mad. San ve Tic Ltd.Şti.
Gazi-Namlı Marketler’de Gazi Alışveriş Hizmetleri Turizm Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.
Groseri Marketler’de Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Gürmar Marketler’de Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnş. Ulaştırma Tur.San. Ve Tic.A.Ş.
Kim (Ersan ) Marketler’de Ersan Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş.
Merkez Marketler’de Mehmet Bulanık/Merkez Market San. Ltd Şti
Mopaş Marketler’de Mopaş Marketcilik Gıda San. ve Tic. A.Ş
Oli Center Marketler’de Oli Marketçilik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Onur Gıda Marketler’de Onur Perakende Ve Toptan Gıda Madd. San. Tic. A.Ş
Özkuruşlar Marketler’de Özkuruşlar Hipermarketleri Gıda San. ve Tic. A.Ş
Öztaner (Özhan) Marketler’de Öztaner Gıda İth.Mad.San. Tic.Ltd.Şti.
Simar Sarıyer ( İndirim) Marketler’de Simar Sarıyer İndirim Marketleri Gıda Ve Kağıtçılık San. Tic. A.Ş.
Simge (Hatay) Marketler’de Simge Süper Market Gıda ve Tic.Ltd.Şti.
Ulukardeşler (Snowy) Marketler’de Ulu Kardeşler Gıd. İnş. San. Dı. Tic. Ltd. Şti.
Üçler Marketler’de Üçler Süpermarket Gıda San. A.Ş.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama içerisinden ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 1 adet Alaska Frigo ürünü için 1 çekiliş hakkı kazanırlar.

Katılımlarda fiş no ve ad, soyad, telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş görseli kabul edilecektir.

Sistem tarafından kabul edilen yüklemelerden ilk başarılı katılıma 1 sıra numarası ve takip eden başarılı yüklemelere takip eden sıra numarası teselsül ettirilerek kazanılan kura numaraları ilgili tüketiciye sistem üzerinden bildirilir.

Fiş kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı,fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 30.09.2019 saat 22.00 olup Çek Kazan uygulaması üzerinden son giriş tarihi 03.10.2019 saat 23:59’dur.

Çekiliş 15.10.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 18.10.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 02.11.2019 yedek talihliler 17.11.2019 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş aslı ile info@u2.com.tr mail adresine ya da 0212 217 41 21 nolu faksa başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunludur

İkramiye olarak, Çekilişle 2 kişiye LG 55SM8200 55″ 139 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV (değeri: 6.699,00 TL), 2 kişiye IKEA Norsborg 2’li uzanma koltuğu (değeri: 4.436,80 TL), 3 kişiye LG Q60 Cep Telefonu (değeri: 2.499,00 TL), 20 kişiye Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi (değeri: 507,51 TL), 50 kişiye 100,00 TL değerinde D&R Hediye Çeki (15.01.2020 tarihine kadar D&R mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.), 50 kişiye 100,00 TL değerinde Yemek Sepeti Hediye Çeki (15.11.2019-15.01.2020 tarihleri arasında www.yemeksepeti.com internet sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.), 75 kişiye Digiturk Play 3 Aylık Eğlence Paketi (değeri: 74,70 TL), 60 kişiye Madame Coco Gauthier Dantelli Tek Kişilik Düz Pike(değeri: 59,99 TL) ikramiyesi verilecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. çalışanları, ilgili market sahipleri/çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 217 41 21

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü
altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Namlı Market’lerde”,
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Özhan Market’lerde”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Mopaş Market’lerde”,
“Tüm Oli Center Market’lerde”,
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Tüm Üçler Market’lerde”,
“Tüm Kim Market’lerde”,
“Tüm Çetinkaya Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Dörtler Market’lerde”,
“Tüm Snowy Market’lerde”,
“Tüm Onur Gıda Sağlık Market”,
“Tüm Burda Marketler’de”,
“Tüm Sarıyer Market’lerde”,
“Tüm Hatay Simge Marketler’de”,
“Tüm Merkez(Mehmet Bulanık) Marketler’de”