fbpx

Komili’den 15 TL Watsons indirim kodu Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 60 TL değerinde kampanyaya dahil Komili zeytinyağı ürünü alışverişinize 1 adet; watsons mağazaları’nda geçerli 15 TL değerinde indirim kodu hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
04 Ekim 2019 – 30 Kasım 2019

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 04 Ekim 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında aşağıda belirtilen satış noktalarında tek fiş üzerinde 60 TL değerinde kampanyaya dahil Komili zeytinyağı ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;

Türkiye’deki Tüm Kim marketler’de (Ersan Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş.) 04.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Çağrı marketler’de (Çağrı Gıda Temizlik Madd. İnş. San.Ve Tic. A.Ş) 04.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Özkuruşlar marketler’de (Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş) 04.10.2019 – 07.10.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Yunus marketler’de (Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş.) 04.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Groseri marketler’de (Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) 04.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Altunbilekler marketler’de (Altunbilekler Gıda İht. Mad. Tic. San. Ltd. Şti.) 04.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Snowy marketler’de (Ulu Kardeşler Gıd. İnş. San. Dı. Tic. Ltd. Şti.) 10.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında
Türkiye’deki Tüm Onur Sağlık Gıda marketler’de (Onur Perakende Ve Toptan Gıda Madd.San. Tic. A.Ş ) 15.10.2019 – 30.11.2019 tarihleri arasında

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 4 defa ayrı ayrı fişlerle katılabilir, 4 adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen satış fişleri, sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilerek sonuç uygulama içinden tüketiciye bildirilecek ve kampanya şartlarını yerine getiren tüketicilere kampanya katılımından itibaren 1(bir) ay geçerli 15 TL değerinde Watsons indirim kodu uygulama içerisinden gönderilecektir.

Watsons indirim kodları tüm Watsons mağazalarında, Watsons Card ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Minimum alışveriş tutarı ödül kod tutarı kadar olmalıdır.

www.watsons.com.tr yapılan online alışverişte ödül kodları geçerli değildir.

Ödül kodları tek kullanımlıktır, parçalı olarak kullanılamaz ve birleştirilemez. Ödül kodları kısmen veya tamamen nakde çevrilemez

Watsons ödül kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ödül kodu kullanımı ile ilgili detaylı bilgi Watsons mağazalarından ve 0850 755 99 87 numaralı Çağrı Merkezi’nden alınabilir

Kampanyaya son katılım 30.11.2019 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Ödül kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 ay süreyle geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye kodlarına ilişkin bunge komili ve watsons veya Barn Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Barn Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Barn Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş, bunge komili ve watsons . sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda bunge komili ve watsons ’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Altunbilekler Marketler’de”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Tüm Kim Market’lerde”,
“Tüm Yunus Market’lerde”,
“Tüm Snowy Market’lerde”,
“Tüm Onur Gıda Sağlık Market”