fbpx

Olips’ten Tatilsepeti Seyahat Çeki Kazanma Şansı!

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 5 TL değerinde Olips ürünü alan 20 kişi 1.000,00 TL değerinde Tatil Sepeti Seyahat Çeki İkramiyesi kazanma şansı!
Talihlilerin adlarına özel tanımlanacak olup 444 44 20 çağrı merkezlerimiz üzerinden, münferit uçak biletleri ile yurt dışı otel ve yurtdışı Transfer, araç kiralama hariç olmak üzere tüm yurt içi otelleri, tüm yurt içi şehir otelleri hizmetleri, Yurt içi paket programları, Yurt içi Kültür Paket Turları, Kıbrıs Tatil Paket Turları ve Kıbrıs Otelleri kategorilerinde kullanılabilecek olup 13.01.2020 — 30.10.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Tatil Sepeti Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
07 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019

Kampanya Detayları :
Bu kampanya Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. adına MPİ’nin 31.10.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.10159 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

07.11.2019 Saat 10:00 – 30.11.2019 Saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Çağrı Marketlerinden , Özkuruşlar Marketlerinden, Mopaş Marketlerinden, Üçler Marketlerinden, Simar (Sarıyer Market) Marketlerinden, Yeni Çağdaş Marketlerinden, Öztaner (Özhan) Marketlerinden, Yunus Marketlerinden, Altunbilekler Marketlerinden, Şekerciler Marketlerinden, Başgimpa Marketlerinden ve Soykan Marketlerinden Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.’ye ait Olips markalı ürünlerden tek seferde 5 TL ve katları tutarında (fiş/fatura üzerinde ki her 5 TL’lik Olips için 1 çekiliş hakkı) alan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI
Çağrı Gıda Temizlik Madd. İnş. San.Ve Tic. A.Ş
Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş
Mopaş Marketcilik Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Üçler Süpermarket Gıda San. A.Ş.
Simar Sarıyer İndirim Marketleri Gıda Ve Kağıtçılık San. Tic. A.Ş.
Yeni Çağdaş İth. Gd. Mad. İnş.Tic.Ltd.Şti.
(ÖZHAN) Öztaner Gıda İth.Mad.San. Tic.Ltd.Şti.
Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş.
Altunbilekler Gıda İht. Mad. Tic. San. Ltd. Şti.
Şekerciler Gıda Ticaret Limited Şirketi Ticari
(BAŞGİMPA) Başdaş Day. Tük. Malları Gıda San. Tic. Ltd. Şti.
Soykan Tük. Mal. Paz. San. Tic. A.Ş.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama içerisinden; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Olips Kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 5 TL değerindeki Olips ürünü için 1 çekiliş hakkı kazanır.

Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 30.11.2019 saat 23.59 ’dur.

Talihliler, 10.12.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazanan talihliler 13.12.2019 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.

İkramiye olarak, 20 kişi 1.000,00 TL değerinde Tatil Sepeti Seyahat Çeki İkramiyesi (Talihlilerin adlarına özel tanımlanacak olup 444 44 20 çağrı merkezlerimiz üzerinden, münferit uçak biletleri ile yurt dışı otel ve yurtdışı Transfer, araç kiralama hariç olmak üzere tüm yurt içi otelleri, tüm yurt içi şehir otelleri hizmetleri, Yurt içi paket programları, Yurt içi Kültür Paket Turları, Kıbrıs Tatil Paket Turları ve Kıbrıs Otelleri kategorilerinde kullanılabilecek olup 13.01.2020 – 30.10.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Tatil Sepeti Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez.) kazanacaktır.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dâhil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş, Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 356 75 70

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağdaş Marketler’de”,
“Tüm Altunbilekler Marketler’de”,
“Tüm Özhan Market’lerde”,
“Tüm Mopaş Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Tüm Üçler Market’lerde”,
“Tüm Yunus Market’lerde”,
“Tüm Soykan Market’lerde”,
“Tüm Başgimpa Market’lerde”,
“Tüm Sarıyer Market’lerde”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”