fbpx

Cinetech’den Maldivler Seyahati veya Iphone 11 64 GB veya Samsung TV kazanma Şansı!

Kampanya Hakkında :
Tek seferde kampanyaya dahil Cinetech sinemalarından kampanyaya özel 1 adet Kova patlamış mısır menüsü alan 2 kişiye Maldivler Seyahati veya 7 kişiye Iphone 11 64 GB veya 10 kişiye Samsung TV kazanma Şansı!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
22 Kasım 2019 – 15 Mayıs 2020

Kampanya Detayları :
Bu Çekiliş kampanyasının katılım tarihinin Covid-19 salgını nedeni ile süresinin uzatılması için kampanya uygulayıcı tarafından MPİ başvuru yapılmıştır.

Bu kampanya TORUN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YATIRIM VE YÖNETİM A.Ş. tarafından MPİ’nin 14.11.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.10661 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

TORUN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YATIRIM VE YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 22.11.2019 SAAT: 10.00 15.05.2020 (Saat:22:00) Kampanya tarihleri arasında, İstanbul ilinde bulunan Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Ve Yönetim A.Ş. ait Mall Of İstanbul AVM Cinetech, Torium AVM Cinetech ,Torun Center Cinetech , Bursa ilinde bulunan Korupark AVM Cinetech ve Zafer Plaza AVM Cinetech ve Antalya ilinde bulunan Mall Of Antalya AVM Cinetech, Kütahya ilinde bulunan Sera Kütahya AVM Cinetech içerisindeki tüm Cinetech sinemalarında kampanyaya özel 1 adet Kova patlamış mısır menüsü (her kova patlamış mısır menüsü alana 1 adet çekiliş hakkı) alan herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI
CINETECH MOİ Mall Of İstanbul AVM ( Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Yönetim A.Ş. / Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No :7E1 Başakşehir / İST.)
CINETECH TORIUM Torium AVM (Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Yönetim A.Ş. / Saadetdere Mah.68Sok.Esenyurt/İSTANBUL)
CINETECH Torun Center Cinetech (Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Yönetim A.Ş. / Fulya Mah. Büyükdere Cad. A-Blok Apt. No:74 A/17 Şişli-İstanbul )
CINETECH KORUPARK Korupark AVM orun Alışveriş Merkezleri Yatırım Yönetim A.Ş. / Adnan Menderes Mah.Mudanya Cad.9 Km.
CINETECH ZAFER PLAZA Zafer Plaza AVM (Zafer Plaza İşletmecilik A.Ş. / Cemal Nadir Cad.No:2228
CINETECH Mall of Antalya AVM ( Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Yönetim A.Ş. / Altınova Sinan Mah.Serik Cad.No:309)
CINETECH SERA Sera Kütahya AVM (ŞŞeker Gayrimenkul Yatırım ve İşletmecilik A.Ş. / Rüzgarlı Bahçe Mah. Selvi Çıkmazı No:4 Kavacık/ Beykoz/İSTANBUL)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Cinetech Mobil uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra çekilişe katıl butonunu tıklayarak (telefona yüklü ise Çek Kazan uygulamasına yönlendirilecek değilse Çek Kazan uygulamasını yüklemeye yönlendirilerek) Çek Kazan Uygulaması içerisinden; Ad – Soyad, Adres, GSM No ve email bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra Cinetech kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturalarının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir.) yükleyen bireysel müşteriler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş üzerindeki her 1 adet Kova patlamış mısır menüsü için 1 çekiliş hakkı kazanır.

Bir kova patlamış mısır menüsü; 1 adet kova patlamış mısır 2 adet kutu içecekten oluşmaktadır.

Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek Kazan uygulamasının yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 015.05.2020 saat 22:00 ’dir.

Çekiliş 27.05.2020 tarihinde saat 16:00’da Mall Of İstanbul AVM Lale Meydanı 1.Kat), Süleyman Demirel Bulvarı, 3. Kat, 34306 Mahmutbey / Başakşehir/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler Milliyet Gazetesi’nde duyurulacaktır. 13.06.2020 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.06.2020 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiye olarak, 2 kişi 21.500,00 TL MALDİVLER SEYAHATİ : 06-10 Ağustos 2020 tarihleri arasında çift kişilik 4 gece 5 gün Meeru Island, Beac Villa tesislerinde Tam Pansiyon konaklama, İstanbul -Male-İstanbul gidiş dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti. Male havalimanı-Maldivler otel, Maldivler otel-Male havalimanı transferleri dahildir. Talihlilerin İstanbul Havalimanına ulaşımları kendilerine aittir. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sebepten dolayı (uçağı kaçırması, sağlık sebepleri, kaza ) seyahate katılamamasından Setva Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Sorumlu değildir. Seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Seyahat ikramiyesi; İstanbul havalimanında başlar ve biter, nakde çevrilemez, talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz ve devredilemez. 7 kişi 7.299,00 TL değerinde Iphone 11 64 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 10 kişi 4.899,00 TL değerinde Samsung 55RU7105 55” 139 Ekran 4K UHD TV ikramiyesi kazanacaktır.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.

Çekilişe,18 yaşından küçükler, Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım Ve Yönetim A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 275 18 08

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“CINETECH MOİ Mall Of İstanbul AVM”,
“CINETECH TORIUM Torium AVM”,
“CINETECH KORUPARK Korupark AVM”,
“CINETECH ZAFER PLAZA Zafer Plaza AVM”,
“CINETECH Mall of Antalya AVM”,
“CINETECH SERA Sera Kütahya AVM”,
“CINETECH Torun Center”