fbpx

Erikli’den 1 GB Haftalık Data Paketi Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek seferde en az 7,5 TL değerinde Erikli ürünleri alışverişlerinize 1 GB Haftalık Data Paketi Hediye!
Data Paketi kampanyaya katıldıktan sonra 1 hafta içerisinde, katılım yapılan cep telefonu numarasına abone olduğu operatörü tarafından, 1 GB kullanım hakkı olmak üzere haftalık data paketi yüklemesi yapılır.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
20 Ocak 2020- 29 Şubat 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 20 Ocak 2020 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarında tek seferde en az 7,5 TL değerinde Erikli ürünü alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir. Online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;

Türkiye’deki tüm Özdilek Marketler’de (Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil Sanayi A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Çağrı Marketler’de (Çağrı Gıda Temizlik Maddeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Groseri Marketler’de (Groseri Gıda ve İht Mad. ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Yeni Çağdaş Marketler’de (Yeni Çağdaş İth. Gd. Mad. İnş. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Başgimpa Marketler’de (Başgimpa Başdurak Gıda İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Altunbilekler Marketler’de (Altunbilekler Gıda İht. Mad. Tic. San. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’de (Özkuruşlar Gıda Sa. ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Özhan Marketler’de (Öztaner Gıda Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’de
Türkiye’deki tüm Mopaş Marketler’de (Mopaş Marketcilik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Gürmar Marketler’de (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Tespo Marketler’de

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” vb. şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla beş (5) defa ayrı fişlerle kampanyaya katılabilir ve her defasında 1 GB haftalık data hakkı kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, kampanyaya katılım yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde, katılım yapmış olduğu cep telefonu numarasına abone olduğu operatörü tarafından 1 GB haftalık data paketi (adedi: 12 TL) yüklemesi yapılacağı bildirimi gönderilir.

Kampanya Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom abonelerini kapsamaktadır ve kampanya kapsamında kazanılan haftalık data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.
Kampanya katılımcıları için data paketi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 GB’lık kullanım 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

1 Adet haftalık data paketi 1 GB ile sınırlıdır. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle kampanyadan kazandıkları haftalık ücretsiz data paketini kullanabilecektir.

İlgili data paketleri yurt içinde her bir operatörün (Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom) kendi kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, her operatörün uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye data paketleri geçerliliğini yitirecektir. Turkcell aboneleri kalan data miktarını öğrenmek için *123*23# ‘yi arayabilirler.

Kampanyaya son katılımı 29.02.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Katılım yapmış olduğu cep telefonu numarası servis sağlayıcısının (Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom) yolladığı bilgilendirme mesajını takiben yüklenen haftalık 1 GB data paketi 1 hafta sonrasında geçersiz olacaktır.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren haftalık 1 GB data paketlerinin yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan haftalık 1 GB data paketine ilişkin Turkcell, Vodafone, Turk Telekom veya Barn Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Haftalık 1 GB data paketleri nakte çevrilemez, yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan üyelerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Barn Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen data paketleri hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Erikli Su ve Meş. San. Tic. A.Ş.ve Barn Teknoloji A.Ş. kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye data paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş, Erikli Su ve Meş. San. Tic. A.Ş., Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom’un sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom, Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Erikli Su ve Meş. San. Tic. A.Ş.’ni ve buna ek olarak Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Erikli Su ve Meş. San. Tic. A.Ş. nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağdaş Marketler’de”,
“Tüm Altunbilekler Marketler’de”,
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Özhan Market’lerde”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Mopaş Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Tüm Başgimpa Market’lerde”,
“Tüm Özdilek Market’lerde”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”,
“Tüm Tespo Marketler’de”