fbpx

Garnier’den Boyner 30 TL Hediye Çeki

Kampanya Hakkında :
Tek seferde 30 TL değerinde kampanyaya dahil Garnier Mineral ürünlerinden alan herkes Boyner 30 TL Hediye Çeki
Boyner mağazalarında bulunan müşteri hizmetlerinden ve 444 29 67 numaralı Çağrı Merkezinden destek alınabilir
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Şubat 2020 – 29 Şubat 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 01 Şubat 2020 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında aşağıda belirtilen satış noktalarından tek fiş üzerinde 30 TL değerinde kampanyaya dahil Garnier Mineral ürünü alan herkes katılabilir. Kampanyaya seyahat boy ve set ürünler dahil değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Watsons Mağazaları’nda (A.S. Watson Güzellik ve Bakım Ürünleri Tic. AŞ)
Türkiye’deki tüm Kağan Parfümeri Mağazaları’nda (Kağan Parfümeri Kozmetik Giyim Turizm Gıda İnş San. Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Hobi Parfümeri Mağazaları’nda (Hobi Parfümeri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti & Tanerler Gayri. San ve Tic.Ltd.Şti & Berceste Koz. İç Dış Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Vatan Parfümeri Mağazaları’nda (Vatan Gıda Kozmetik Itr. Paz. Sinan Şişeci ve Ortağı)
Türkiye’deki tüm Zümrüt Parfümeri Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Cosmetica Mağazaları’nda (Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Tshop Mağazaları’nda (Tshop Kozmetik Gıda Giyim ve Hediyelik Eşya)
Türkiye’deki tüm Akdeniz Plus / Sine İtriyat Mağazaları’nda (Sine İriyat Parfümeri Tem. Ürün. Gıda İnş. Mim.k Müh. İth.İhr.ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Madam10.Com Online Mağazaları’nda (Sine İriyat Parfümeri Tem. Ürün. Gıda İnş. Mim.k Müh. İth.İhr.ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özdemir Parfümeri Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Pino Parfümeri Mağazaları’nda (Pino Toptan ve Perakende Parfümeri Tic. Ltd. Şti 
Türkiye’deki tüm Özgür Parfümeri Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Ali Özkan Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Yücel Parfümeri Mağazaları’nda (Yüce Gıda San.Tic.ltd.şti.)
Türkiye’deki tüm E.Hersey.Com Online Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Yüncüali Mağazaları’nda (Yuncu Ali Tuhafiye Konfeksiyon Magazalari Sanayi Ve Tic. Ltd Sti)
Türkiye’deki tüm Wınkelen Mağazaları’nda (Winkelen Kozmetik ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Tuna Parfümeri Mağazaları’nda
Türkiye’deki tüm Cevher Kozmetik Mağazaları’nda (Cevher Kozmetik ve Sağlık Sanayi Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Kaplanlar Avm Mağazaları’nda (Kaplanlar Otomotiv İplik San. ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Boncuk Kozmetik Mağazaları’nda (Boncuk Kozmetik İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Platin Mağazaları’nda (Platin Tekstil Çorap Parfümeri San. ve Tic. Paz. Ltd. Şti.)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca 1 kişi en fazla 1 defa kampanyaya katılabilir ve 1 adet ödül kazanabilir. Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcılara katılım tarihinden itibaren 1(bir) ay geçerli 30 TL değerinde Boyner Hediye Çeki dijital (E-gift) kodu uygulama içerisinden gönderilir.

30 TL değerinde Boyner dijital indirim kodu Tüm Boyner ve YKM mağazalarında ve online alışverişte www.boyner.com.tr internet sitesinde geçerlidir.

EGIFT numarası sadece online alışverişte www.boyner.com.tr ‘de kullanılabilecektir.

EGIFT QR Kodu ise sadece Boyner – YKM mağazalarında kullanılabilecektir.

Kullanıcı, e-gift te bulunan bakiyeyi hem mağazada hem de internette istediği tutarda kullanabilir.

Kelebek kampanyaları dahil tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir.

Hediye Çeki ve Ürün Hediyesi kampanyalarında ve Outlet mağazalarında geçerli değildir.

EGIFT numarası ve kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.

EGIFT yüklenen bakiyeleri farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanabilirsiniz.

İndirim kodu kullanım detayları için Boyner mağazalarında bulunan müşteri hizmetlerinden ve 444 29 67 numaralı Çağrı Merkezinden destek alınabilir.

Para yerine geçmez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 29.02.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş veya Barn Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Barn Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile; aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen indirim kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Barn Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş, L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş ve Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş’nin ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Barn Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Cosmetica Mağazaları’nda”,
“Tüm Akdeniz Plus(Sine Itriyat) Parfümeri’lerde”,
“Tüm Watsons Mağazaları’nda”,
“Tüm Pino Cosmetics’lerde”,
“Tüm Yüncü Ali Mağazaları’nda”,
“Tüm T-Shop Mağazaları’nda”,
“Tüm Platin Mağazaları’nda”,
“Tüm Winkelen’lerde”,
“Tüm Kağan Parfümeri’lerde”,
“Tüm Ali Özkan’larda”,
“Tüm Hobi Parfümeri’lerde”,
“Tüm Özgür Parfümeri’lerde”,
“Tüm Boncuk Kozmetik’lerde”,
“Tüm Yücel Parfümeri Kozmetik’lerde”,
“Tüm Yağmur Kozmetik’lerde”,
“Tüm Madam10(Sine Itriyat) Parfümeri’lerde”,
“Tüm Özdemir Parfümeri’lerde”,
“Tüm Zümrüt Parfümeri’lerde”,
“Tüm Vatan Parfümeri’lerde”,
“Tüm Kaplanlar’da”,
“Tüm Cevher Kozmetikler’de”,
“Tüm Tuna Kozmetikler’de”