fbpx

Algida’dan 11 TL değerinde n11 İndirim Kuponu Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş – fatura üzerinde 30 TL değerinde Algida ürünü alışverişinize 1 adet; 11 TL değerinde n11 İndirim Kuponu Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya aşağıda belirtilen tarihler arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş – fatura üzerinde 30 TL değerinde kampanyaya dahil Algida ürünlerinden alan herkes katılabilir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Happy Center (Altun) Marketler’den 01 Haziran 2020 – 07 Haziran 2020 (Happy Center Altun Gıda İhtiyaç Tüketim Maddeleri İnşaat San. Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Özen (Onur) Marketler’den 01 Haziran 2020 – 07 Haziran 2020 (Özen Gıda Taşımacılık İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Çağrı Marketler’den 01 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020(Çağrı Gıda Temizlik Maddeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Hakmar Expres Marketler’den 01 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020 (Hakmar Mağazacılık Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Hakmar Gıda Marketler’den 01 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020 (Hakmar Gıda Tur. Hayv. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Kim (Ersan) Marketler’den 01 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020 (Ersan Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Rimal (Oğulmar) Marketler’de 08 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020 (Oğulmar Gıda Ürünleri Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Özpaş Marketler’de 08 Haziran 2020 – 30 Haziran 2020 (Özpaş Gıda Ve İht. Mad. Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti.)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her 1(bir) tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle katılabilir, 2(iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, katılım tarihinden itibaren 31.12.2020 tarihine geçerli 11 TL değerinde n11 indirim çeki ödül kodu uygulama içinden gönderilir.

Hediye çeki kullanımı için öncelikle n11.com’a üye olunması gerekmektedir.

Hediye çeki kodu n11’de “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım>Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna yazılmalıdır.

Mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım> Puan/Kupon ekle alanı kullanılmalıdır.

Her bir n11 Hediye çeki kodu tek kullanımlık olup her bir kupon kodu sadece bir alışverişte, bir defa kullanılabilir.

Kazanılan kuponlar; n11.com’da yer alan diğer kuponlarla birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz, hediye çeki kodları kişiye özeldir devredilemez Para yerine geçmez.

Kazanılan kuponlar; Sim kart ve hat, toptan satış, altın & gümüş, kâğıt ürünleri, toplu satış, özel satış ve fırsat kategorilerinde kullanılamaz.

Kazanılan kuponlarla yapılan alışverişin tamamı iptal veya iade edildiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir.

Geri yüklenen kuponlar iade edilen ürünlerin tutarları oranında parçalı olarak yüklenir. Kuponların kullanıldığı alışverişlerde kısmi iptal veya iade yapıldığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kampanyaya son katılımı 30.06.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Doğuş Planet Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. A.Ş ve Paz. A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Doğuş Planet Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. A.Ş ve Paz. A.Ş., Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve buna ek olarak Doğuş Planet Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. A.Ş ve Paz. A.Ş. ve ,Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş.’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler ve Unilever çalışanları kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Hakmar Gıda Market’lerde”,
“Tüm Kim Market’lerde”,
“Tüm Özpaş Market’lerde”,
“Tüm O. Rimal Market’lerde”,
“Tüm Hakmar Express Marketler’de”