fbpx

Ülker Sakız&Şekerleme al,Opet’te Deponu Doldur!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş – fatura üzerinde 12 TL değerinde kampanyaya dahil Ülker Sakız ürünleri alışverişine 10 TL değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!
Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
22 Haziran 2020 – 13 Ağustos 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya aşağıdaki tarihler arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş – fatura üzerinde 12 TL değerinde kampanyaya dahil Ülker Sakız ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Rammar Marketler’de 22 Haziran 2020 – 22 Temmuz 2020 (Şafak Gıda Ve Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ticaret Sanayi A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Baylan Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020
Türkiye’deki tüm Ülker Shop Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Emirkan Gıda Pazalama San. ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Yhm Avm Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (İsmailoğlu Paz.İnş.San.Tic.Ltd.Şti – Yhm)
Türkiye’deki tüm Yaparlar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020
Türkiye’deki tüm Çelikkayalar (Özçelikkayalar) Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Özçelikkayalar Avm Petrol Tarım Gıda San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm My Gross (Ögem) Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Ögem Temizlik Hayv. Gıda Nak. İnş. San. Tic. Ldt. Şti)
Türkiye’deki tüm Kent Gross Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Fatih Özbabacan Gıda Dış Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Gülmar (Ankamar) Gıda Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Gülmar Gıda Sanayi Ticaret Taahhüt Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm NevGross (Nev Gıda) Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Nev Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Gimat Gross Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Gimat Mağazacılık İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Alya Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Alya Marketçilik Unlu Mamülleri Gıda San. Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Hadim Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Hadim Alışveriş Merkezleri Ticaret Anonim Şirketi.)
Türkiye’deki tüm Halis Arslan Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020
Türkiye’deki tüm Sayar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Sayar Alışveriş Merkezleri Top.Gıd.Tem.Mad.Tic /Ali Sayar)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Şekerciler Gıda Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Başdaş Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Başdaş Day. Tük. Malları Gıda San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Acem Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Acem Gıda İnşaat Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Gürmar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Ekomar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Ege Ekomar Alışveriş Merkezleri Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Bimar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Bimar Grup Marketçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Salı Pazarı Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Salı Pazarı İnşaat Gıda Sportif Faaliyetler İthalat İhracat Turizm Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Avcı Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020
Türkiye’deki tüm Ay-Mar Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Ay-Mar Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Şevikoğlu Marketler’de 13 Temmuz 2020 – 13 Ağustos 2020 (Şevikoğlu Pazarlama Gıda Tekstil Ve Ticaret Ltd Şti)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanyaya her 1 (bir) tüketici maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 10 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.

Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinde kayıtlı cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.

Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 90 gün (3 ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kazanılan Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz.

Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 90 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 90 gün sonra silinecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Opet ve Ülker kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya son katılım 13.08.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kartların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren yakıt kartlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kişisel bilgileriniz işbirliği yapılan şirketler ile sunulan promosyon ve kampanyalardan haberdar olmanızı sağlamak, bu doğrultuda Çek Kazan ya da işbirliği yapılan şirketler tarafından e-posta, sms ve telefon ile sizlerle irtibat kurmak amacı ile kullanılabilir. Kampanyaya katılarak tüm bunlara açık onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, ve Opet Petrolcülük A.Ş.ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.’ni ve buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş. ve Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Rammar Market’lerde”