fbpx

Johnson’s Baby’den 15 TL değerinde LC Waikiki Hediye Çeki!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş – fatura üzerinde 25 TL değerinde kampanyaya dahil Johnson’s Baby ürünü alışverişlerinize 15 TL değerinde LC Waikiki Hediye Çeki dijital kupon Kodu hediye!
LC Waikiki Hediye Çeki dijital kupon kodlar ile ilgili detaylı bilgi LC Waikiki mağazalarından temin edilebilir.
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
18 Haziran 2020 – 30 Ağustos 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya, kampanya detaylarında belirtilen tarihler arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş – fatura üzerinde 25 TL değerinde kampanyaya dahil Johnson’s Baby ürünlerinden alan herkes katılabilir. Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Çağdaş Marketler’den ve www.cagdasmarketler.com’dan 18.06.2020 – 18.07.2020 tarihleri arasında (Yeni Çağdaş İth. Gd. Mad. İnş.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Yunus Marketler’den ve www.yunusmarket.com.tr’den 18.06.2020 – 30.06.2020 tarihleri arasında (Yunus Market İşl. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Onur Marketler’den veya www.onurmarket.com ‘dan 18.06.2020 – 18.07.2020 tarihleri arasında (Özen Alışveriş Hizmetleri A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Kiler (Kilpa) Gıda Marketler’den veya http://www.kilpa.com.tr’den 20.06.2020 – 30.08.2020 tarihleri arasında (Kiler Gıda Mad. İhr. Tic. Ve Taah. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Yüncü Ali Marketler’den veya www.yuncuali.com.tr’den 03.07.2020 – 15.08.2020 tarihleri arasında (Yuncu Ali Tuhafiye Konfeksiyon Magazalari Sanayi Ve Tic. Ltd Sti)
Türkiye’deki tüm Groseri Marketler’den veya www.groseri.com.tr’den 03.07.2020 – 15.08.2020 tarihleri arasında (Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Cosmetica Mağazaları’ndan 01.07.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında (Kozkar Kozmetik Bujiteri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti)
Türkiye’deki tüm Öztaner (Özhan) Marketler’den 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında (Öztaner Gıda Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Esbir (Essen) Marketler’den 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında (Esbir Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Kağan Parfümerileri’nden 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında (Kağan Parfümeri Kozmetik Giyim Turizm Gıda İnş San. Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Gürsan (Gürmar) Marketler’den 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında (Kağan Parfümeri Kozmetik Giyim Turizm Gıda İnş San. Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Hobi Parfümerileri’nden 01.07.2020 – 31.07.2020 tarihleri arasında (Hobi Parfümeri Pazarlama San. Ve Tic.Ltd.Şti & Tanerler Gayrimenkul San Ve Tic.Ltd.Şti & Berceste Kozmetik İç Dış Tic. A.Ş)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya boyunca 1 (bir) kişi ayrı ayrı fişlerle maksimum 1 (bir) defa kampanyaya katılabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Ödül stoklarla ile sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kampanya katılım tarihinden itibaren 3 (üç) ay geçerli 15 TL değerinde LC Waikiki Hediye Çeki dijital kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir.

LC Waikiki Hediye Çeki dijital kupon kodları sadece LC Waikiki mağazalarında geçerlidir.

Ödül kodlarını ödeme aşamasında kasa görevlisine iletilerek kullanılması gerekmektedir.

Her bir ödül kod Numarası tek kullanımlıktır.

Ödül kodları www.lcwaikiki.com Web sitesinde geçerli değildir.

Para yerine geçmez ve promosyonlar ile birleştirilemez.

LC Waikiki Hediye Çeki dijital kupon kodlar ile ilgili detaylı bilgi LC Waikiki mağazalarından temin edilebilir.

Her bir indirim kupon kodu tek kullanımlıktır, parça parça kullanılamaz ve diğer kuponlarla birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 30.08.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Ödül kupon kodu, kazanım tarihinden itibaren 3 ay süreyle geçerlidir. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir.

3 ay içerisinde kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. veya Johnson and Johnson Sıhhi Malz.San.ve Tic. Ltd. Şti. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Lc Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. veya Johnson and Johnson Sıhhi Malz.San.ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Lc Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. veya Johnson and Johnson Sıhhi Malz.San.ve Tic. Ltd. Şti. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Lc Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. veya Johnson and Johnson Sıhhi Malz.San.ve Tic. Ltd. Şti.’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağdaş Marketler’de”,
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Özhan Market’lerde”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Onur Özen Market’lerde”,
“Tüm Essen Marketler’de”,
“Tüm Cosmetica Mağazaları’nda”,
“Tüm Yüncü Ali Mağazaları’nda”,
“Tüm Kağan Parfümeri’lerde”,
“Tüm Hobi Parfümeri’lerde”,
“Tüm Kiler-Kilpa Marketler’de”,
“www.cosmetica.com.tr ‘de”,
“www.kaganparfumeri.com ‘da”,
“www.hobi.com.tr ‘de”,
“www.onurmarket.com ‘da”,
“www.cagdasmarketler.com’ da”,
“www.kilpa.com.tr’ de”,
“www.yuncuali.com.tr’ de”,
“www.groseri.com.tr ‘de”,
“www.ozhan.com.tr’ de”,
“www.essenavm.com.tr’ de”,
“www.gurmar.com.tr’ de”