fbpx

Anketi Doldur Campus Online.com’da 25 TL indirim Kazan!

Kampanya Hakkında :
Çek Kazan Anketini doldur Campus Online.com’da tüm eğitimlerde geçerli 25 TL değerinde indirim Kazan!!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
07 Temmuz 2020 – 22 Temmuz 2020

Kampanya Detayları :
Çek Kazan Anket kampanyasına 07 Temmuz 2020 – 22 Temmuz 2020 tarihleri arasında anketi dolduran tüm Çek Kazan kullanıcıları katılabilir.

Anketi eksiksiz dolduran tüm kullanıcılarımıza https://www.campusonline.com/ tüm eğitimlerde geçerlidir 25 TL değerinde indirim kodu hediye.

Ödül Kodu kullanımı için campus online.com web sitesine üye olunması gerekmektedir..

İndirim kodunu ödeme sayfasında yer alan “Çek/Promosyon kodu kullan” sekmesi seçilerek kazanılan kod girilmesi gerekmektedir.

Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

Ödül indirim kodları tek kullanımlıktır. Ödül kullanımları ile yapılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.

E-Kampüs A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya sitede bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 22.07.2020 gece yarısı sona erer.

İndirim kodları 27.08.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Bu tarihten sonra indirim kodu geçersiz olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren indirim Çeki kodlarına ilişkin E-Kampüs A.Ş ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“”