fbpx

30 TL değerinde Google Play veya App Store Ödül Kodu Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş – fatura üzerinde tek seferde 2 adet Garnier Deodorant ürünlerinden alan herkese 30 TL değerinde Google Play veya App Store ödül kodu Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
03 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 03 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Eve Mağazaları’ndan ve www.eveshop.com.tr’ den den tek fiş – fatura üzerinde tek seferde 2 adet Garnier Deodorant ürünü alan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Kampanyaya seyahat boy ve set ürünler dahil değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Eve Mağazaları’ndan ve www.eveshop.com.tr’ de (Eve Mağazacılık Sanayi Ve Ticaret A.Ş)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

30 TL değerinde Google Play veya iTunes (App Store) ödül kodları ödül stoğu ile sınırlıdır. Stokları tükenen ödüller kampanyadan kaldırılacaktır.

Gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 30 TL değerinde App Store veya Google Play kodu seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir. Tüketicinin tercihi doğrultusunda seçtiği ödül yine uygulama içerisinden gönderilecektir. Seçilen ödüllerin bir diğeri ile değiştirilmesi mümkün değildir. Kampanya katılımcısının seçimi doğrultusunda tanımlanan her bir dijital ödül kodu tek kullanımlıktır.

Kampanya boyunca 1 (bir) kişi en fazla 1 (bir) defa kampanyaya katılabilir ve 1 (bir) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 30.09.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

APP STORE ÖDÜL KULLANIM ŞARTLARI;
Kazanılan App Store ödül kodu 1 ay (30 gün) geçerlidir. Tek kullanımlık olup, tek seferde kullanılmalıdır. Parçalı olarak kullanılamaz. Kampanya ödül kodları birleştirilemez.
App Store Kodu kullanımı için Internete bağlı cihazınızdan appstore.com/redeem adresini ziyaret edin. Yalnızca Türkiye’den yapılan Apple Medya Hizmetleri alışverişlerinde geçerlidir. Kullanım için Apple Kimliği gereksiniminin yanı sıra, lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmiş olması gereklidir. Nakit paraya çevrilemez, ikinci el satışı yapılamaz ve Türkiye dışına sevkiyat için kullanılamaz. Geri ödeme alabilme veya takas edebilme seçenekleri de mevcut değildir (kanunların öngördüğü durumlar haricinde). Veri toplama ve kullanımı, Apple Gizlilik Politikası’na tabidir; bkz. apple.com/tr/privacy. Kartların kaybedilmesi, çalınması ya da izinsiz kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya hasardan Apple sorumlu tutulamaz. Kanunlardan kaynaklanan haklarınız geçerlidir. iTunes ve App Store Kartları, Apple Distribution International tarafından üretilmekte ve sağlanmaktadır. Kartların dağıtılmasında satıcı, Apple Distribution International adına aracı görevi üstlenmektedir. Kartın kullanımı koşullara tabidir; bkz. apple.com/tr/go/legal/gc. iTunes Store ve App Store’dan satın alınan içerikler, sadece kanunlara uygun kişisel kullanım içindir. © 2020 Apple Distribution International. Tüm hakları saklıdır. Son kullanım tarihinden sonra, kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kullanmadan önce kampanya detaylarını dikkatlice okuyunuz.

GOOGLE PLAY ÖDÜL KULLANIM ŞARTLARI;
Kazanılan Google Play ödül kodu 1 ay (30 gün) geçerlidir. Tek kullanımlık olup, tek seferde kullanılmalıdır. Parçalı olarak kullanılamaz. Kampanya ödül kodları birleştirilemez.Google Play Kodu kullanımı için: Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play’de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin. Play Store’da kullanmak için: 1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Play Store uygulamasını açın. Menü simgesine dokunun ve Kullan’ı seçin. Dizüstü bilgisayarınızda play.google.com/redeem adresine gidin. 2. Ve kodu girin. 3. Alışverişe başlayın! Hediye kartınızın değeri Google Play bakiyenize eklenecektir. Şartlar ve Koşullar: Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye’de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ’nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play’deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kodun kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin. Son kullanım tarihinden sonra, kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kullanmadan önce kampanya detaylarını dikkatlice okuyunuz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Android ve Apple veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen hediye kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Apple, Android ve L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş, Apple, Android ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak L’oreal Türkiye Kozmetik San.ve Tic. A.Ş, Apple ve Android’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler ile kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Eve Mağaza’larında”,
“www.eveshop.com.tr ‘de”