fbpx

P&G’den 20 TL Para İadesi!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş – fatura üzerinde 100 TL değerinde kampanyaya dahil P&G ürünleri alışverişine 20 TL Para İadesi!
Para iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya başladıktan sonra haftalık olarak tüketicilere gönderilecektir.
Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya aşağıdaki tarihler arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş – fatura üzerinde 100 TL değerinde kampanyaya dahil P&G ürünlerinden alan herkes katılabilir. Seyahat boy ve set ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Yunus Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Yunus Market İşl. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Akyurt Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Akyurt Süpermarket Gıda İnş. San. Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Nev Gross Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Akyurt Süpermarket Gıda İnş. San. Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm City Gross (Gülmar) Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Gülmar Gıda San.Tic.Tahh.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Gimat Gross Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Gimat Mağazacılık İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm ATM Gross Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında
Türkiye’deki tüm Groseri Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Simge Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (As Simge Market İşl. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Oli Center Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Oli Marketçilik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Cergibozanlar Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Cergibozanlar Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Mopaş Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Mopaş Marketcilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Altunlar Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Altunlar Gıda İth. Ve Tük. Mad. San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Çağrı Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Çağrı Gıda Temizlik Maddeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Kim (Ersan) Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Ersan Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Altun (Happy) Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (Happy Center Altun Gıda İhtiyaç Tüketim Maddeleri İnşaat San. Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Hakmar Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 (Hakmar Gıda Tur. Hayv. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Hakmar Hakmar Express Marketle’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 (Hakmar Mağazacılık Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Özdilek Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 (Özdilek Alışveriş Merkezleri Ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Gürmar Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’den 15 Eylül 2020 – 30 Eylül 2020 (Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Özen (Onur) Marketler’den 15 Eylül 2020 – 18 Eylül 2020 tarihleri arasında (Özen Alışveriş Hizmetleri A.Ş.)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler(Yemek kartları alışveriş belgeleri), satış fişi kopyası, bilgi fişi, ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir.

Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Kampanyadan para iadesi kazanılabilmesi için fişte minimum 100 TL ve üzeri herhangi bir P&G ürünü olması gerekmektedir.

Bu kampanyada bir tüketici bir fişten maksimum 20 TL para iadesi alabilecektir.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir ve 1 (bir) kez Para İadesi ödülü kazanabilir.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir, kampanya şartlarına uyan 100 TL ve üzeri P&G ürünü bulunan tek fişin – faturanın 20 TL Para iadesi tüketicilere gönderilir.

Para iadesi tüketicilerin uygulama içerisinden bildirdikleri IBAN numarasına kampanya başladıktan sonra haftalık olarak tüketicilere gönderilecektir.

Para iadesinin yapılabilmesi için kimlik ve IBAN bilgilerinin uygulama içerisinden doğru ve eksiksiz bildirimi tüketicinin sorumluluğundadır. Tüketicinin eksik veya yanlış bilgi paylaşımı nedeniyle gerçekleşemeyen para iadelerinden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Para iadesi takas, devir, temlik edilmez ve herhangi bir başka hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Kampanyaya son katılımı 30.09.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş., P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve buna ek olarak P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş.’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Gürmar Marketler’de”,
“Tüm Akyurt Market’lerde”,
“Tüm Simge Market’lerde”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Mopaş Market’lerde”,
“Tüm Oli Center Market’lerde”,
“Tüm Çağrı Market’lerde”,
“Hakmar Gıda Market’lerde”,
“Tüm Cergibozanlar Market’lerde”,
“Tüm Yunus Market’lerde”,
“Tüm Happy Center Market’lerde”,
“Tüm NevGross Market’lerde”,
“Tüm Özkuruşlar Market’lerde”,
“Tüm Gülmar City Gross Market’lerde”,
“Tüm Altun Market’lerde”,
“Tüm Özdilek Market’lerde”,
“ATM Marketler’de”,
“Tüm Gimat Gross Marketler’de”,
“Tüm Hakmar Express Marketler’de”