fbpx

Nescafe’den 15 TL değerinde Trendyol Cüzdan Kodu!

Kampanya Hakkında :
01 Mart 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyamız ödül stoklarının tükenmesi sebebiyle 21.03.2022 tarihinde, saat: 23.59’da kapatılacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Mart 2021 – 31 Mart 2022

Kampanya Detayları :
İşbu Kampanya, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. “Çek Kazan” tarafından düzenlenmektedir.

Kampanyaya 01 Mart 2021 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında ve Türkiye’deki tüm Mağazalar, Marketler ve Online Kanallarda (Promosyonlu ürünlerin bulunduğu tüm satış noktaları) 1 adet “Nestle Nescafe Classic 150gr” ürününden alışveriş yapan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Mağazalar, Marketler ve Online Kanallarda (Promosyonlu ürünlerin bulunduğu tüm satış noktaları)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Nestle Nescafe Classic 150gr Paketlerinden çıkan her promosyon kodu ayrı olarak değerlendirilecektir.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla 5 (beş) defa ayrı ayrı paketlerden çıkan promosyon kodu ile kampanyaya katılabilir ve 5 (beş) adet ödül kazanabilir.

Tüketicilerin kampanyaya katılmak için, Nestle Nescafe Classic 150gr paketlerinden çıkan kodu Çek Kazan uygulamasında ilgili kampanya görselinin altında yer alan promosyon kodu bölümüne girmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımının başarılı sayılabilmesi için promosyon kodunun eksiksiz girilmesi gerekmektedir.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 1 (bir) ay geçerli 1 adet 15 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki indirim kodu (Cüzdan kodu) uygulama içerisinden gönderilir.

Cüzdan kodu kullanımı için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir.

Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, Trendyol Cüzdan aktifleştirmesi gerekmektedir. Verilen kodlar www.trendyol.com ve Trendyol Mobil uygulamasından “Hesabım” bölümü “Trendyol Cüzdanım” kısmında yer alan “Hediye Çeki ile Yükleme Yap” alanına girerek aktifleştirilebilmektedir.

Kampanya kapsamında verilen kodlar “Trendyol Cüzdan kodu” olup ödeme sayfasında çıkan “İndirim Kodu Gir” kısmında geçerli değildir.

Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için kargo dahil sepet tutarı ile cüzdan bakiyesinin aynı olması veya Cüzdan bakiyesinin sepet bakiyesinden fazla olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi sepet bakiyesinden az ise ödeme sayfasında “Cüzdandan Ödeme Yap” seçeneği çıkmamaktadır.

Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi www.trendyol.com adresinden veya Çek Kazan “Uygulama – Daha Fazla – Destek – Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek talep oluşturarak alınabilir.

Cüzdan kodları Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek kısımlarında geçerlidir.

Cüzdan kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.

Paraya dönüştürülemez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir.

İndirim kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Cüzdan kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

İndirim kodu kullanım detaylarına www.trendyol.com internet sitesinden ulaşılabilir. Hediye kodu kullanım problemleri için Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0212 331 02 00 ‘den ve Trendyol internet sayfası https://www.trendyol.com/Yardim/Sorular?liveChat=True linkinden veya Çek Kazan Uygulama-Daha Fazda-Destek-Bize Ulaşın” adımlarını takip ederek talep oluşturarak bilgi alınabilir.

Kampanyaya son katılım 31.03.2022 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden promosyon kodu yüklemesi yapılamaz.

Trendyol ve Nestle kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Cüzdan kodlarına ilişkin DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen promosyon kodlar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen kodların Vergi Usul Kanunu 359. maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte kod düzenleme, orijinal kodun üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet kod ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya paket içinden çıkan promosyon kodu gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş, DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş.’in sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş., Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş ‘ni ve buna ek olarak DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Market’lerde”