fbpx

Perwoll’den 20 TL değerinde Trendyol İndirim Kodu Hediye!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 50 TL değerinde kampanyaya dahil Perwoll ürünlerinden alan herkese; 1 adet; www.trendyol.com internet sitesinde geçerli 20 TL değerinde Trendyol İndirim Kodu Hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Ocak 2021 – 31 Mart 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 01 Ocak 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde 50 TL değerinde kampanyaya dahil Perwoll ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Akyurt Marketler’den (Akyurt Süp.Gıda İnş.San.Ve Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özçelikkayalar (Çelikkayalar) Marketler’den (Özçelikkayalar A.V.M.Pet.Tar.Gida San.Tic.Ltd.Sti.)
Türkiye’deki tüm Başgimpa Marketler’den (Başgimpa (Henkel) Başdurak Gıda Mad.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Şehzade Marketler’den (Şehzade Ins.Müh.Gida San.Tic.Ltd.Sti.)
Türkiye’deki tüm Dip Gross Marketler’den (Şehzade Gıda Ins.Müh.San.Tic.Ltd.Sti.)
Türkiye’deki tüm Sincap Marketler’den (Sincap Gida Ve Iht.Mad.San.Tic.A.S.)
Türkiye’deki tüm Soykan Marketler’den (Soykan Türk Mal.Paz.San.Tic.A.Ş)
Türkiye’deki tüm Gülenler Marketler’den (Gülenler Gıda Pak.Paz.Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Asfora Marketler’den (Asfora Gıda İnş.Petrol Ürün.Teks.San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’den (Şekerciler Gıda Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Yhm (İsmailoğlu) Marketler’den (İsmailoğlu Paz.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Şahmar (Şahinler) Marketler’den (Şahinler Nakliyat İnş.Turizm Gıda Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Akdemir Marketler’den (S Akdemir Gıda İhtiyaç Maddeleri İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Neşeli Marketler’den (Neşeli Gıda Ve İht.Mad.San.Ve Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Efe Alışveriş Merkezi Marketler’den (Safure Özkaya)
Türkiye’deki tüm Kilo Marketler’den (Kilo Gıda İnş.Teks.Tic.San Ltd Şti.)
Türkiye’deki tüm Keskin Marketler’den (Keskin Gıda Tar.Hayv.İnş. Ve Taah.San. Ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Özbesin Marketler’den (Özbesin Gıda Ve İht.Mad.Hay.Tarım Ür.Paz.Tic.San. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Akova (Mega Gross) Marketler’den (Mega İnovasyon Gıda Oto. İnş. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Kandemir Marketler’den (Yeni Kandemirler Gıda Konf.San.Turz.Tic.Ltd.Sti.)

Kampanya aşağıdaki ve şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir, 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen satış fişleri, sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilerek sonuç uygulama içinden tüketiciye bildirilecek ve kampanya şartlarını yerine getiren tüketicilere 1 adet www.trendyol.com internet sitesinde geçerli 20 TL değerinde indirim kodu uygulama içerisinden gönderilecektir.

Kampanyaya katılım için; Trendyol’a üye olunması gerekmektedir. Trendyol’a üye ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, aktifleştirmesi ve kodları www.trendyol.com’dan ‘ Trendyol Cüzdanım ‘ kısmındaki adımlar takip edilerek ilgili alana girilmesi ve kod yüklemesi yapılması gerekmektedir. Trendyol Cüzdan kodu aktifleştirilme işlem sadece web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için sepet tutarı ile cüzdan bakiye aynı olmalıdır.

Trendyol indirim kodları sadece www.trendyol.com internet sitesinde geçerlidir. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır ve parça parça kullanılamaz.

Kampanya ödül kodları birleştirilemez.

İndirim kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Kampanyaya son katılım 31.03.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Ödül kodu, kazanım tarihinden itibaren 1 (bir) ay süreyle geçerlidir.

Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.

İndirim kodu kullanım detaylarına www.trendyol.com internet sitesinden ulaşılabilir. Hediye kodu kullanım problemleri için Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0212 331 02 00 ‘den ve Trendyol internet sayfası https://www.trendyol.com/Yardim/Sorular?liveChat=True linkinden destek alınabilir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye kodlarına ilişkin Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş. ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic.A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları ve Hediye bilet kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş ve DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. ve Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş ’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Şehzade Market’lerde”,
“Tüm Toptan Gross & Sincap Market’lerde”,
“Tüm Soykan Market’lerde”,
“Tüm Kilo Market’lerde”,
“Tüm Başgimpa Market’lerde”,
“Tüm Özbesin Market’lerde”,
“Tüm Keskin Market’lerde”,
“Tüm Akyurt Market’lerde”,
“Tüm Mega Market’lerde”,
“Tüm Gülenler Market’lerde”,
“Tüm Çelikkayalar AVM’lerinde”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”,
“Tüm Asfora Marketler’de”,
“İsmailoğlu(YHM) Marketler’de”,
“Efe AVM’de”,
“Tüm Neşeli Gıda Marketler’de”,
“Tüm Akdemir Marketler’de”,
“Tüm Şahinler Marketler’de”,
“Tüm Dip Gross Marketler’de”,
“Tüm Kandemir Marketler’de”