fbpx

Çek Kazan Üyelerine Özel Barty 250 Puan Hediye!

Kampanya Hakkında :
Çek Kazan üyelerine özel, nakitsiz alışveriş platformu Barty’den 250 Barty Puan kazan!
Yenilikçi takas platformu Barty’den Çekkazanlılar’a özel 12,5 TL değerinde 250 Barty Puan yılbaşı hediyesi! İkinci el eşyalarını değerinde ve hızlı bir şekilde Barty Puan ile değiştir, biriktir ve ihtiyacını al.
Kampanya koşulları için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
30 Aralık 2020 – 30 Ocak 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 30 Aralık 2020 – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında tüm Çek Kazan kullanıcıları katılabilir.

Kampanyaya katılmak için, katılım esnasında çıkan soruyu cevaplanması gerekmektedir. Soruyu cevaplayan tüm kullanıcılarımıza Barty uygulamasında 250 Barty Puan kodu Hediye Kazan!

İkinci el eşya takas platformu Barty’de takaslar Barty Puanlar ile hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleştir. Takaslarında kullanabileceğin 250 Barty Puan kazanmak için ankete katılmak gerekmektedir.

Yenilikçi takas platformu Barty’den Çekkazanlılar’a özel 12,5 TL değerinde 250 Barty Puan yılbaşı hediyesi! İkinci el eşyalarını değerinde ve hızlı bir şekilde Barty Puan ile değiştir, biriktir ve ihtiyacını al!

250 Barty Puan kodu kullanımı için Barty uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra, “Profil” sayfasında sağ üst köşedeki “Menü” kısmından “Promosyon Kodu” kısmına gönderilen kodun yazılması “Uygula” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kazanılan Barty Puan kodları herhangi bir ürün için kullanılabilir.

Herhangi bir sorun olduğunda uygulama içerisindeki “Bize Ulaşın” kısmından ulaşabilirsiniz.

Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.

Ödül indirim kodları tek kullanımlıktır. Ödül kullanımları ile yapılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.

Barty Mobil İnternet Servisleri ve Ticaret A.Ş. ile Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kazanılan kodlar sitede bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 30.01.2021 gece yarısı sona erer.

Kullanıcılar kampanyadan 1 kez faydalanabilecektir.

Kazanılan kodlar 31.03.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra indirim kodu geçersiz olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.

Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren indirim Çeki kodlarına ilişkin Barty Mobil İnternet Servisleri ve Ticaret A.Ş.ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“”