fbpx

Sütaş’tan 10 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya D&R Hediye Çeki!

Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde birlikte ya da ayrı ayrı 15 TL değerinde kampanyaya dahil Tatlımmm, Büyümix, Minimix, Hüptrik ve Sütaş Meyveli Süt ürünleri alımına; 10 TL değerinde Opet Akaryakıt Puan veya D&R Hediye Çeki!Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.
Kampanya koşulları, yükümlülükler ve ödül kullanım bilgileri için Kampanya detaylarının devamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
04 Ocak 2021 – 31 Ocak 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya, kampanya detaylarında belirtilen tarihler arasında ve kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından tek fiş veya fatura üzerinde birlikte ya da ayrı ayrı 15 TL değerinde kampanyaya dahil Tatlımmm, Büyümix, Minimix, Hüptrik ve Sütaş Meyveli Süt ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Çetinkaya Marketler’den 04.01.2021 – 31.01.2021 tarihleri arasında (Çetinkaya Giyim San. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Gürsan (Gürmar) Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Gürsan Süt Ve Et Ürünleri Besicilik Gıda İnşaat Ulaştırma Turizm Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Ersan (Kim) Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Ersan Alışveriş Hiz. Gıda San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Furpa Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Furpa Gıda Tekstil Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited .)
Türkiye’deki tüm Yunus Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Yunus Market İşl. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Altunbilekler Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Altunbilekler Gıda İht. Mad. Tic. San. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Gimsa Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Gimsa İnş. San. Tic. Turz. İth. İhr. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Akyurt Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Akyurt Süpermarket Gıda İnş. San. Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özkuruşlar Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Özkuruşlar Gıda Sa. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Altunlar Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Altunlar Gıda İth. Ve Tük. Mad. San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Özçelikkayalar (Çelikkayalar) Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Özçelikkayalar Avm Petrol Tarım Gıda San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Tahtakale Spot Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Tahtakale Spot Mağazacılık Gıda Tüketim Ür. San. Ve Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Biçen Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Biçen Mağazacılık San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Groseri Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Çağrı Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Çağrı Gıda Temizlik Maddeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş)
Türkiye’deki tüm Mopaş Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Mopaş Marketcilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Oli Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Oli Marketçilik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Cergibozan Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Cergibozanlar Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Çarmar Market Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Mete Gıda İnş.Malz.San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Egeşok Market Marketler’den 04.01.2021 – 13.01.2021 tarihleri arasında (Egeşok Alışveriş Merkezleri)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz

Kampanya boyunca bir kişi maksimum 2 (iki) kez ayrı ayrı fişlerle katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, 10 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan veya kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 10 TL değerinde D&R Hediye Çeki dijital kupon kodu seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir.

Kampanya katılımcısının seçimi doğrultusunda tanımlanan her bir indirim kodu tek kullanımlıktır.

Seçilen ödülün başka ödül ile değişimi mümkün değildir.

Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.

10 TL değerinde Opet Yakıt Puan veya Online D&R Çeki dijital kuponu kodları ödül stoğu ile sınırlıdır.

OPET YAKIT PUAN KULLANIM KOŞULLARI;
Seçilen, Opet Yakıt puan müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir. Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kazanılan, Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz. Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 30 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Opet ve Henkel kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

D&R HEDİYE ÇEKİ KULLANIM ŞARTLARI;
Seçilen, D&R Hediye Çeki uygulama içerisinden gönderilir. Ödüller katılım tarihi itibariyle bir ay geçerlidir. D&R Hediye çeki www.dr.com.tr ‘de ve mağazalarda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir. D&R Ödül kodların kullanılması için www.dr.com.tr’ den üyelik açılması gerekmektedir. Kod kullanımı ile yapılan alışverişlerin iadesi halinde kullanılan kodlar yeniden kullanılamaz. Her bir kod tek kullanımlık olup yapılan her alışverişte bir adet kod kullanılabilmektedir. Online kod ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanılması gerekmektedir. D&R indirim kuponu ödül kodu tek kullanımlık olup, tek seferde mağazada kasa görevlisine iletilerek kullanılmalıdır. Parçalı olarak kullanılamaz. D&R Hediye Çekleri ile ilgili detaylı bilgi D&R mağazalarından ve +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

Kampanyaya son katılım 31.01.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz..

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren ödülün yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren ödül akaryakıt puanlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş., Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, Hediye indirim kodları ve Yakıt Puanları nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve Opet Petrolcülük A.Ş., Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş., Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş., Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş.’nin ve Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çetinkaya Market’lerde”