fbpx

Şans Çarkını Çevir Hediyeni Kazan!

Kampanya Hakkında :
Soruyu Cevapla Şans Çarkını çevir, aşağıdaki hediyelerden birini kazan!

* %15 Çiçek Sepeti İndirim Kupon Kodu
* 150 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL değerinde Lufian İndirim Kupon Kodu
* 250 Barty Puan Kodu
* Heryerde Pilates 3 (üç) ay boyunca aylık ücret 27.90 TL yerine 13,95 TL

Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
12 Şubat 2021 – 19 Şubat 2021

Kampanya Detayları :
12 Şubat 2021 – 19 Şubat 2021 tarihleri arasında Tek soruyu cevaplayan tüm Çek Kazan kullanıcıları katılabilir.

Kampanyaya katılmak için, ankete katılarak tek sorunun cevaplanması gerekmektedir.

Sonrasında “Uygulama – Ödüllerim” kısmında Şans Çarkı görselini tıkla Şans Çarkını çevir, ödünü kazan!

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla 1 (bir) defa katılabilir ve bir adet ödül kodu kazanabilir.

Kampanyaya son katılım 19.02.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden ankete katılım sağlanamaz.

Çek Kazan uygulaması içerisinden soru cevaplandıktan sonra “Uygulama – Ödüllerim” kısmından Şans Çarkını çeviren herkese anında, Çiçek Sepeti İndirim kodu veya Lufian İndirim Kodu veya Barty Puan kodu veya Heryerde Pilates indirim kodlarından birini kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilir.

Şans Çarkında çıkan ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

Ödül Kodları stoklarla sınırlıdır.

ÇİÇEK SEPETİ İNDİRİM KODU KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; %15 Çiçek Sepeti İndirim kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir. Çiçek Sepeti Hediye Çeki kupon kodu sadece ‘Rozetli’ ürünlerde geçerlidir. Kazanılan %15 İndirim kodu www.ciceksepeti.com web sayfasında rozetli ürünlerde geçerlidir. %15 indirimin geçerli olduğu rozetli ürünlere https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler sayfasından ulaşabilirsiniz. Ödül Kodu kullanımı için gelen kod Ciceksepeti.com internet sitesindeki ilgili alana girildikten sonra indirim sepet tutarına yansıtılacaktır. Kampanyadan, www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan ‘İndirim Kodu’ alanına şifrenizi yazarak faydalanabilirsiniz. Gönderiler, Çiçek Sepeti’nin; Türkiye genelinde gönderim yaptığı İl’ler için geçerlidir. Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi rica edilir. Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Ödül kodu, 28.02.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Hediye Çeki kullanımı için 0850 222 00 79 Çağrı Merkezi’nden destek alınabilir. Çiçek Sepeti ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

LUFİAN İNDİRİM ÇEKİ KODU KULLANIM ŞARTLARI;
Kazanılan; Lufian Çeki kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir. Kampanya sadece Lufian.com’da geçerlidir. Kampanya Lufian.com üzerinde bulunana tüm ürünlere 150 TL üzeri harcamalarda 20 TL indirim sağlayacaktır. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu alışveriş sepetindeki ‘İndirim Kodu’ alanına giriş yapılarak, “Uygula” butonuna basılmalıdır. Kampanya sadece Çek Kazan müşterileri yararlanabilir. Farklı puan, indirim, özel gün kampanyaları ile birleştirilemez. Siparişler için Lufian.com web sitesinde yer alan ‘Teslimat Şartları’ geçerlidir. Ödül kodu, 28.02.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Lufian ve Çek Kazan kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BARTY PUAN KODLARI KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; 250 Barty Puan Hediye kodu İkinci el eşya takas platformunda kullanılmaktadır. Barty’ de takaslar Barty Puanlar ile hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleştir. 250 Barty Puan kodu kullanımı için Barty uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra, “Profil” sayfasında sağ üst köşedeki “Menü” kısmından “Promosyon Kodu” kısmına gönderilen kodun yazılması “Uygula” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kazanılan Barty Puan kodları herhangi bir ürün için kullanılabilir. Herhangi bir sorun olduğunda uygulama içerisindeki “Bize Ulaşın” kısmından ulaşabilirsiniz. Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Ödül indirim kodları tek kullanımlıktır. Kazanılan kodlar 28.02.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra indirim kodu geçersiz olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Ödül kullanımları ile yapılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır. Barty Mobil İnternet Servisleri ve Ticaret A.Ş. ile Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HERYERDE PİLATES PUAN KULLANIM KOŞULLARI;
Kazanılan; Heryerde Pilates puan ödül kodları www.heryerdepilates.com adresinde geçerlidir. Ödül kodu kullanımı için www.heryerdepilates.com adresine üye olunması ve sonrasında Kampanya ya da hediye kodu ekle kısmına kodun girilmesi gerekmektedir. Ödül kodu kullanımından sonra 3 (üç) ay boyunca aylık ücret 27.90 TL yerine 13,95 TL, 4. aydan itibaren üyelik 27.90 TL ile devam eder. Üye istediği an üyeliğini iptal edebilir. Kuponlar 30.04.2021 gecesine kadar kullanılmalıdır. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan indirim kodları geçersiz olacaktır, hiçbir suretle kabul edilmez yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılamaz. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Kod kullanımı detaylı bilgisi için iletisim@heryerdepilates.com adresinden bilgi alınabilir.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya anket sorusu cevaplama yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden veya kazandığı ödüllerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, sorumlu değildir. Hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’ nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“”