fbpx

Cornetto’dan 20 TL n11.com veya D&R veya TeknoSA Hediye!

Kampanya Hakkında :
Kampanya süresi boyunca birlikte veya ayrı ayrı fiş veya faturada toplam kampanyaya dahil 5 adet Cornetto Gül serisi ürünleri alımına; 20 TL değerinde n11.com veya D&R veya TeknoSA Hediye!

Kazanılan ödüllerin hesabınıza tanımlanması için; “Uygulama – Ödüllerim” kısmından ödül seçiminin katılım tarihi itibariyle 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.

Kampanya koşulları, yükümlülükler ve ödül kullanım bilgileri için Kampanya detaylarının devamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
16 Şubat 2021 – 09 Mart 2021

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 16 Şubat 2021 – 09 Mart 2021 tarihleri arasında kampanya detaylarında belirtilen satış noktalarından kampanya süresi boyunca birlikte veya ayrı ayrı fiş veya faturada toplam kampanyaya dahil 5 adet Cornetto Gül serisi alışverişi biriktiren herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm Çağdaş Marketler’den (Yeni Çağdaş İht.Ve Gıda Mad.İnş.Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Groseri Marketler’den (Groseri Gıda Ve İht Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Şehzade Marketler’den (Şehzade İnş. Müh. Gıda Ürün. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Misaş Marketler’den (Küüm Gıda İnş. Nak. Tur. Ürt. Paz. San. Ve Tic. A.Ş)
Türkiye’deki tüm Kilpa Marketler’den (Kiler Gıda Maddeleri İhracat Tic. Ve Taah. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Aymar Marketler’den (Ay-Mar Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Yunus Marketler’den (Yunus Market İşl. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Akyurt Marketler’den (Akyurt Süpermarket Gıda İnşaat Sanayi Ve Tic.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Altunbilekler Marketler’den (Altunbilekler Gıda Ve İht.Mad.Tic.Ve San.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Başgimpa Marketler’den (Başgimpa Başdurak Gıda İhtiyaç Maddeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’den (Şekerciler Gıda Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Bildirici Marketler’den (Bildirici Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti)
Türkiye’deki tüm Soykan Marketler’den (Soykan Tük. Mal. Paz. San. Tic. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Anka Gross Marketler’den (Anka Gross Alış Veriş Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi)
Türkiye’deki tüm Dev Gross Marketler’den (Devgross Toptan Market Pazarlama Dağıtım İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi)
Türkiye’deki tüm Esenlik Marketler’den (Esenlik İmar İnş. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Düzgün Marketler’den (Düzgün Marketçilik Gıda İnş.Taah.Turizm San.Tic.Paz.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Tema Marketler’den (Tema Marketçilik Gıda Teks.İnş.Taah.San.Ve Tic.A.Ş)
Türkiye’deki tüm Özçelikkayalar Marketler’den (Özçelikkayalar A.V.M.Pet.Tar.Ve Gıda San.Tic.Ltd.Ş)
Türkiye’deki tüm Söz Marketler’den (Söz Toplu Tüketim Mağ. Gıda Paz. Sat. Dağ. San. Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Oli Marketler’den (Oli Marketçilik Ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Cergibozan Marketler’den (Cergibozanlar Gıda İnş. Tic. Ve Paz. A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Merkez Marketler’den (Bulanık Gruop Merkez Marketler Zinciri)
Türkiye’deki tüm Ekobaymar Marketler’den (Ekobaymar Gıda İnş.Akr.Emlak Dayn.Tükk.Mall.San.Tic.Ltd.Şti.)
Türkiye’deki tüm Şekerciler Marketler’den (Şekerciler Gıda Ltd. Şti.)
Türkiye’deki tüm Özbesin Marketler’den (Özbesin Gıda İth.Mad.Hay.Tar.Ürn.Paz.A.Ş.)
Türkiye’deki tüm Hatay Simge Marketler’den (Simge Süper Market Gıda San. Ve Tem.Ürün.Lok.Kaf.S)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla 1 (bir) defa katılabilir ve 1 (bir) adet ödül kodu kazanabilir.

Kampanyaya son katılım 09.03.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir. Kampanya şartlarına uyan ve başarılı katılım sağlayan tüketicilere ödül kazandığı bildirimi uygulama içerisinden iletilir. Tüketiciler kazandıkları ödüllerini ve biriken adet toplamlarını kampanya görseli altında yer alan ” Biriktir Kazan ” bölümünden takip ve kontrol edebilir. Kampanya süresi boyunca Biriktir Kazan’da toplam 5 adet Cornetto Gül serisi ürünü biriktiren tüketicilere, kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde n11 İndirim Çeki veya 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki veya 20 TL değerinde TeknoSA Hediye Çeki kuponu seçim bildirimi uygulama içerisinden gönderilir.

Ödül seçimine hak kazanan tüketicilerin ödül kazanım tarihinden sonra 1 (bir) ay içinde “Uygulama – Ödüllerim” bölümünden ödül seçimini yapması gerekmektedir. Bu süre içinde ödül seçimi yapmayan tüketicilerin hakları uygulama içinden silinecektir.

Kampanya katılımcısının seçimi doğrultusunda tanımlanan ödül kodu tek kullanımlıktır.

Seçilen ödülün başka bir ödül ile değişimi mümkün değildir.

1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde n11 İndirim Çeki veya 20 TL değerinde D&R Hediye Çeki veya 20 TL değerinde TeknoSA Hediye Çeki kuponu ödül stokları sınırlıdır.

N11 İNDİRİM ÇEKİ KULLANIM KOŞULLARI;
Seçilen; 20 TL değerinde 1 (bir) ay geçerli n11 İndirim Çeki ödül kodu uygulama içinden gönderilir. Hediye çeki kullanımı için öncelikle n11.com’a üye olunması gerekmektedir. Hediye çeki kodu n11’de “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım>Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna yazılmalıdır. Mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım> Puan/Kupon ekle alanı kullanılmalıdır. Her bir n11 Hediye çeki kodu tek kullanımlık olup her bir kupon kodu sadece bir alışverişte, bir defa kullanılabilir. Kazanılan kuponlar; n11.com’da yer alan diğer kuponlarla birleştirilemez, parçalı olarak kullanılamaz, hediye çeki kodları kişiye özeldir devredilemez Para yerine geçmez. Kazanılan kuponlar; Sim kart ve hat, toptan satış, altın & gümüş, kâğıt ürünleri, toplu satış, özel satış, fırsat, market- süpermarket kategorilerinde kullanılamaz. Kazanılan kuponlarla yapılan alışverişin tamamı iptal veya iade edildiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Geri yüklenen kuponlar iade edilen ürünlerin tutarları oranında parçalı olarak yüklenir. Kuponların kullanıldığı alışverişlerde kısmi iptal veya iade yapıldığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

D&R HEDİYE ÇEKİ KULLANIM ŞARTLARI;
Seçilen; 20 TL değerinde 1 (bir) ay geçerli 20 TL değerinde D&R Çeki dijital kuponu uygulama içerisinden gönderilir. D&R çeki www.dr.com.tr ‘de ve mağazalarda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir. D&R Ödül kodların kullanılması için www.dr.com.tr ’den üyelik açılması gerekmektedir. Kod kullanımı ile yapılan alışverişlerin iadesi halinde kullanılan kodlar yeniden kullanılamaz. Her bir kod tek kullanımlık olup yapılan her alışverişte bir adet kod kullanılabilmektedir. Online kod ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanılması gerekmektedir. D&R indirim kuponu ödül kodu tek kullanımlık olup, tek seferde mağazada kasa görevlisine iletilerek kullanılmalıdır. Parçalı olarak kullanılamaz. Aynı anda birden fazla kod kullanılamaz kodlar birleştirilemez. Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir. Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. D&R Hediye Çekleri ile ilgili detaylı bilgi D&R mağazalarından ve +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden temin edilebilir. Kullanmadan önce kampanya detaylarını dikkatlice okuyunuz.

TEKNOSA (MAĞAZA) DIJITAL ÇEK (SMS) KODU KULLANIM ŞARTLARI;
Seçilen; 20 TL değerinde 1 (bir) ay geçerli TeknoSA (mağaza) Dijital Çek (SMS) kodu uygulama içerisinden gönderilir. TeknoSA Dijital Sms Çeki kodu Sadece mağazalarda geçerlidir. www.teknosa.com’da yapılan alışverişlerde ve Shop in Shop mağazalarda kullanılamaz. Ödül kodu bakiye iadesi yapılmaz. Ödül kodu karşılığında nakit ödeme yapılamaz, ödül kodu nakde çevrilemez. Ödül kodu hamiline düzenlenmiş olup kodu ibraz eden hak sahibidir. Ödül konunun kaybedilmesi veya çalınması halinde TeknoSA’nın ve Justsnap Teknoloji’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Ödül kodu karşılında mağazalarda satılan hediye kartları satın alınamaz. Dijital Çek (sms)‘ler tek seferde alışverişlerde kullanılabilir. Bölünemez, parça parça kullanılamaz. Ödül kodları tutarı birleştirilerek kullanılabilir. Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir. Süresi içinde kullanılmayan Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz. Ödül kodu kullanımı ile ilgili detaylı bilgi 0850 222 55 99 Çağrı Merkezinden temin edilebilir. Kullanmadan önce kampanya detaylarını dikkatlice okuyunuz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Doğuş Planet Elektronik Tic. ve Bil. Hiz. A.Ş. Paz. A.Ş. ve Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş ve TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Doğuş Planet Elektronik Tic. Bil. Hiz. A.Ş. Paz. A.Ş. ve Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş ve TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin ve buna ek olarak Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’ nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağdaş Marketler’de”,
“Tüm Altunbilekler Marketler’de”,
“Tüm Akyurt Market’lerde”,
“Tüm Groseri Market’lerde”,
“Tüm Oli Center Market’lerde”,
“Tüm Şehzade Market’lerde”,
“Tüm Söz Market’lerde”,
“Tüm Cergibozanlar Market’lerde”,
“Tüm Yunus Market’lerde”,
“Tüm Dev Gross Market’lerde”,
“Tüm Soykan Market’lerde”,
“Tüm Başgimpa Market’lerde”,
“Tüm Özbesin Market’lerde”,
“Tüm Bildirici Market’lerde”,
“Tüm Misaş Market’lerde”,
“Tüm Esenlik Market’lerde”,
“Tüm Kilpa Market’lerde”,
“Tüm ANKAGROSS Marketler’de”,
“Tüm Çelikkayalar AVM’lerinde”,
“Tüm Hatay Simge Marketler’de”,
“Tüm Merkez Marketler’de”,
“Tüm Ekobaymar Marketler’de”,
“Tüm Şekerciler Marketler’de”,
“Tüm Düzgün Marketler’de”,
“TEMA Marketler’de”,
“Tüm Aymar Marketler’de”